Xiaomi QLED TV A Pro 65
Xiaomi QLED TV A Pro 65
Soovitame vaadata teised soovitused.
Kui soovite, et teavitaksime teid, kui see saabub -
vajutage 💚Ma soovin.
| Bränd | XIAOMI |
| Kategooria | Telerid |
| Kuva tüüp | UHD/QNED/QLED |
| Ekraani eraldusvõime tüüp | 4K QLED |
| Ekraani eraldusvõime | 4K (3840 x 2160) |
| Bluetooth-liides | + |
| WiFi Direct liides | + |
| NFC | - |
| USB 2.0 liideste arv | 2 |
| DLNA | - |
| HDMI-pistikupesade arv | 3 |
| HDMI-pistikupesa tüüp | Standardne A-tüüpi |
| 3,5 mm kõrvaklappide pesa | - |
| Garantii | 24 |
| Kaubamärk | Xiaomi |
| Sügavus | 8.5 |
| Pinge | 200 |
| Helisüsteem | 2.0 (Stereo) |
| Heli võimsus | 20 |
| Toote kaal koos pakendiga | 14500 |
| Värv | Must |
| Kaal ilma aluseta | 21.95 |
| Ekraani kuju | Lame |
| Ekraani sagedus | 60 |
| 3D funktsioon | - |
| VESA standard | 400 x 400 |
| Taustvalgus | - |
| WiFi-liides | + |
| Mudel | - |
| Seeria | A Pro 2025 |
| Laius | 166.8 |
| Kaal | 22.45 |
| Päritoluriik | Hiina |
| Funktsioonid | Netflix, Amazon Prime Video Youtube |
| Muud liidesed | CI+ |
| Energiaklasside astmestik | A - G |
| Pakendi kõrgus | 0.82 |
| Pakendi laius | 0.14 |
| Pakendi pikkus | 1.37 |
| TV diagonaal | 56-65" |
| Energiatõhususe klass | E |
| Kõrgus | 96.4 |
| Ekraani diagonaal | 65 |
| Installitud operatsioonisüsteem | Muud |
| Sügavus alusega | 42.5 |
| Kõrgus alusega | 102.8 |
| Sisemälu, GB | 8 |
| Pildi täiustussüsteemid | HDR10, HLG |
| Digitaalse tuuneri tüüp | DVB-T2 / T / C / S2 / S |
| S/PDIF-liides | - |
| Ethernet LAN (RJ-45) pistikupesa | + |
| WiDi-liides | - |
| Optiline audioühenduspesa | + |
| "Smart TV" | + |
| Kontroll nutiseadme kaudu | + |
| Nutikas juhtpaneel | + |
| Tootmisaasta | 2024 |
| Protsessori mudel | Quad A55 |
| Vaata lisaks | |









































