Western Digital Blue WDS250G1B0A 250GB
Western Digital Blue WDS250G1B0A 250GB
Soovitame vaadata teised soovitused.
Kui soovite, et teavitaksime teid, kui see saabub -
vajutage 💚Ma soovin.
| Bränd | WESTERN DIGITAL |
| Kategooria | Sisemine SSD-meedium |
| Toote tüüp | Kõvakettad (SSD) |
| Garantii | 24 |
| Täiendav info | Mõõdud: 69.85 x 7 x 100.2 mm |
| Kõvaketta tüüp | SSD |
| Kaubamärk | Western Digital |
| Ketta maht | 250 GB |
| Kõvaketta suurus (Form factor) | 2.5" |
| Kirjutamiskiirus | 500 |
| Lugemiskiirus | 540 |
| Liides | SATA III (6.0 Gb/s) |
















