Võrgukaamera Axis P1465-LE-3, 02811-001
Võrgukaamera Axis P1465-LE-3, 02811-001
Soovitame vaadata teised soovitused.
Kui soovite, et teavitaksime teid, kui see saabub -
vajutage 💚Ma soovin.
| Bränd | AXIS |
| Kategooria | Valvekaamerad |
| Toote tüüp | Korpuses kaamera |
| Sobib kasutamiseks | Väljas |
| Mälumaht | 1 GB |
| Mälukaardi maksimaalne maht | 8 |
| Traadita ühenduse standardid | 802.3at |
| Anduri suurus | 1/2.8" |
| Videokaamera tüüp | IP-kaamerad |
| Garantii | 24 |
| Videosalvestuse kiirus | 1080p@60fps |
| Kaitseaste (IP) | IP66, IP67 |
| Materjal | Alumiinium |
| Kaubamärk | AXIS |
| Pinge | 28 |
| Töötemperatuur | -40 |
| Värv | Valge |
| Mudel | P1465-LE-3 |
| Paigaldus | Seinale |
| Optiline suum | x 3 |
| WDR tehnoloogia | + |
| Signaali-müra suhe | > 55 dB |
| Sisseehitatud objektiiv | + |
| Objektiiv | 29 |
| Liikumistuvastus | + |
| Valgustus | - |
| Resolutsioon | 1920 x 1080 |
| Anduri tüüp | CMOS |
| Pildistamisrežiimid | Öö |
| Toetatud mälukaardid | Micro SD |
| Liidesed | DC Injection |
| Vaata lisaks | |


























