UleFone Power Armor X11 PRO
UleFone Power Armor X11 PRO
Ulefone Power Armor X11 Pro Black0% liising 23.74Eur kuni 6 kuud |
|
142.45 €
|
Poodi rde.ee |
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2025-08-11 12:43
! Teata veast| Bränd | ULEFONE |
| Kategooria | Mobiiltelefonid |
| Toote tüüp | Mobiil- ja nutitelefonid |
| Kuva tüüp | IPS-LCD |
| Ekraani eraldusvõime | 720 x 1440 |
| Mälumaht | 64 GB |
| Mälukaardi maksimaalne maht | 128 |
| Bluetooth-liides | + |
| Bluetoothi versioon | 5.0 |
| 3G kommunikatsiooni tugi | + |
| 4G kommunikatsiooni tugi | + |
| NFC | + |
| Garantii | 24 |
| Navigatsiooni (GPS) funktsioon | + |
| Videosalvestuse kiirus | 1080p@30fps |
| Kaitseaste (IP) | IP68 / IP69K |
| Kõneaeg kuni | 44 |
| Toetatud keeled | Eesti |
| Kaubamärk | UleFone |
| Pakendi kogus, tk | 1 |
| Värv | Must |
| WiFi-liides | + |
| Erikaitse | Löögikindel |
| Aku tüüp | LiPo |
| Aku maht | 8150 |
| Audiofailide vormingud | MKA |
| Väljalaske aasta | 2022 |
| Mudel | Power Armor X11 Pro |
| Näotuvastus | + |
| Eesmine kaamera | 5 MP |
| Tagumine kaamera | 2 MP |
| Mobiiltelefoni tüüp | Puutetundliku ekraaniga |
| Installitud operatsioonisüsteemi versioon | 12 |
| Ekraani suurus | 5.45 |
| Juhtmeta laadimine | - |
| USB-liidese tüüp | USB Type-C |
| FM-raadio | + |
| Kõrvaklappide pesa | On (3,5 mm) |
| Aku/patarei vahetatav | - |
| Ooteaeg kuni | 444 |
| Aku kiirlaadimine | - |
| Kaal koos akuga | 330 |
| Andurid | Kompass |
| Sidestandard | GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 |
| Videofailide formaadid | MOV |
| SIM-kaardi tüüp | Nano SIM |
| Toetatud SIM-kaartide arv | 2 |
| 2.5D ekraan | - |
| 5G kommunikatsiooni tugi | - |
| Installitud operatsioonisüsteem | Android |
| Protsessori mudel | Mediatek MT6762G Helio G25 (12 nm) |
| Protsessori tuumad | 8 |
| Operatiivmälu (RAM) | 4 GB |
| Videokaardi mudel | IMG PowerVR GE8320 |
| Toetatud mälukaardid | MicroSD |
| Sõrmejälje lugeja | - |
| Vaata lisaks | |






































