Ulefone Power Armor 16 Pro 64GB
Ulefone Power Armor 16 Pro 64GB
Soovitame vaadata teised soovitused.
Kui soovite, et teavitaksime teid, kui see saabub -
vajutage 💚Ma soovin.
| Bränd | ULEFONE |
| Kategooria | Mobiiltelefonid |
| Toote tüüp | Mobiil- ja nutitelefonid |
| Kuva tüüp | IPS |
| Ekraani eraldusvõime | 720 x 1440 |
| Mälumaht | 64 GB |
| Mälukaardi maksimaalne maht | 128 |
| Bluetooth-liides | + |
| Bluetoothi versioon | 5.0 |
| 3G kommunikatsiooni tugi | + |
| 4G kommunikatsiooni tugi | + |
| NFC | + |
| Garantii | 24 |
| Navigatsiooni (GPS) funktsioon | + |
| Videosalvestuse kiirus | 1080p@30fps |
| Kaitseaste (IP) | IP68 / IP69K |
| Toetatud keeled | Eesti |
| Kaubamärk | UleFone |
| Värv | Oranž |
| Korpuse materjal | Plastik |
| WiFi-liides | + |
| Erikaitse | Tolmukindel |
| Aku tüüp | LiPo |
| Aku maht | 9600 |
| Väljalaske aasta | 2022 |
| Laadija kuulub komplekti | + |
| Mudel | Power Armor 16 Pro |
| Eesmine kaamera | 8 MP |
| Tagumine kaamera | 2 MP |
| Mobiiltelefoni tüüp | Puutetundliku ekraaniga |
| Installitud operatsioonisüsteemi versioon | 12 |
| Ekraani suurus | 5.93 |
| Juhtmeta laadimine | - |
| USB-liidese tüüp | USB Type-C |
| FM-raadio | + |
| Kõrvaklappide pesa | On (3,5 mm) |
| Aku/patarei vahetatav | - |
| Aku kiirlaadimine | - |
| Kaal koos akuga | 405 |
| Andurid | Kompass |
| Sidestandard | GSM / HSPA / LTE: 2G-GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 - SIM 1 & SIM 2. 3G-HSDPA 800 / 850 / 900 / 1700(AWS) / 1900 / 2100. 4G-HSDPA 800 / 850 / 900 / 1700(AWS) / 1900 / 2100 |
| Päritoluriik | Hiina |
| SIM-kaardi tüüp | Nano SIM |
| Toetatud SIM-kaartide arv | 2 |
| 2.5D ekraan | - |
| Pikslite tihedus | 271 ppi |
| Taastatud | - |
| 5G kommunikatsiooni tugi | - |
| Ümberpakendatud | - |
| Värvi nimi | Oranž |
| Installitud operatsioonisüsteem | Android |
| Protsessori mudel | Mediatek MT6762G Helio G25 |
| Protsessori tuumad | 8 |
| Operatiivmälu (RAM) | 4 GB |
| Videokaardi mudel | PowerVR GE8320 |
| Välk | Sisseehitatud |
| Toetatud mälukaardid | Micro SD |
| Sõrmejälje lugeja | + |
| Aku garantii | 12 |
| Vaata lisaks | |





































