Tp-Link VIGI C350
Tp-Link VIGI C350
Net camera bullet h.265+ 5mp/vigi c350 (6mm), Tp-linkHind kenthib KAUP24 PLUS likmetle. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvateleklientidele on hind 93.9 € |
|
71.90 €*
|
Poodi kaup24.ee |
Tp-Link VIGI C350 (4mm)kiire tarne 2-3 tööpäevaga, 0% liising 12.98Eur kuni 6 kuud Vaata lisaks |
|
77.87 €
|
Poodi rde.ee |
TP-LINK VIGI C350(4mm) Kuulipildipratav IP turvakaamera Vlitingimustele Vastav 2.. |
|
91.30 €
|
Poodi smartech.ee |
TP-Link VIGI C350(2.8MM) security camera Bullet IP security camera Outdoor 2880 .. |
|
233.92 €
|
Poodi electrobase.ee |
* !!! Hind kehtib veebipoe lojaalsusprogrammi registreerunud liikmetele. Registreerimine on võimalik müüja veebipoes.
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-04-03 16:31
! Teata veast| Bränd | TP-LINK |
| Kategooria | Valvekaamerad |
| Toote tüüp | Korpuses kaamera |
| Sobib kasutamiseks | Väljas |
| Mälukaardi maksimaalne maht | 256 |
| Traadita ühenduse standardid | 802.3at |
| Anduri suurus | 1/2.7" |
| Videokaamera tüüp | IP-kaamerad |
| Garantii | 24 |
| Videosalvestuse kiirus | 1620p@30fps |
| Kaitseaste (IP) | IP67 |
| Materjal | Plastik |
| Kaubamärk | TP-Link |
| Töötemperatuur | -30 |
| Värv | Valge |
| Mudel | Vigi C350 4mm |
| Paigaldus | Seinale |
| WDR tehnoloogia | + |
| Signaali-müra suhe | > 52 dB |
| Sisseehitatud objektiiv | + |
| Objektiiv | 4 |
| Liikumistuvastus | + |
| Resolutsioon | 2880 x 1620 |
| Anduri tüüp | CMOS |
| Pildistamisrežiimid | Öö |
| Toetatud mälukaardid | Micro SD |
| Liidesed | DC 12V |
| Vaata lisaks | |







































