TP-LINK VIGI C240
TP-LINK VIGI C240
OEM TP-LINK seinakinnitus kaablikaitsmega VIGI C220/C230/C240 kaameratele, valgeVaata lisaks |
|
41.50 €
|
Poodi smartech.ee |
TP-Link | Full-Color Dome Network Camera | VIGI C240 | Dome | 4 MP | 2.8mm | IP6.. |
|
45.20 €
|
Poodi kaup24.ee |
Tp-Link VIGI C240 4mmkiire tarne 2-3 tööpäevaga, 0% liising 8.54Eur kuni 6 kuud Vaata lisaks |
|
51.23 €
|
Poodi rde.ee |
TP-LINK Full-Color Dome Network Camera VIGI C240 Dome 4 MP 2.8mm IP67, IK10 H.26.. |
|
52.15 €
|
Poodi alfashop.ee |
Kuppelkaamera TP-Link Vigi C240 4mmHind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 65.9 € Vaata lisaks |
|
54.90 €*
|
Poodi 1a.ee |
Kuppelkaamera TP-Link Vigi C240 4mmHind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 65.9 € Vaata lisaks |
|
54.90 €*
|
Poodi k-rauta.ee |
TP-LINK | Full-Color Dome Network Camera | VIGI C240 | Dome | 4 MP | 4mm | IP67,.. |
|
61.70 €
|
Poodi elektrika.ee |
TP-LINK | Full-Color Dome Network Camera | VIGI C240 | Dome | 4 MP | 4mm | IP67Vaata lisaks |
|
78.68 €
|
Poodi electrobase.ee |
* !!! Hind kehtib veebipoe lojaalsusprogrammi registreerunud liikmetele. Registreerimine on võimalik müüja veebipoes.
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-04-01 20:12
! Teata veast| Bränd | TP-LINK |
| Kategooria | Valvekaamerad |
| Toote tüüp | Kuppel kaamerad |
| Sobib kasutamiseks | Sees |
| Mälukaardi maksimaalne maht | 256 |
| Traadita ühenduse standardid | 802.3at |
| Anduri suurus | 1/3" |
| Videokaamera tüüp | IP-kaamerad |
| Garantii | 24 |
| Videosalvestuse kiirus | 1440p@30fps |
| Kaitseaste (IP) | IP67 |
| Materjal | Plastik |
| Kaubamärk | TP-Link |
| Töötemperatuur | -30 |
| Värv | Valge |
| Mudel | Vigi C240 2.8mm |
| Paigaldus | Seinale |
| WDR tehnoloogia | + |
| Signaali-müra suhe | > 52 dB |
| Sisseehitatud objektiiv | + |
| Objektiiv | 2.8 |
| Liikumistuvastus | + |
| Valge värvi bilanss | Automaatne |
| Resolutsioon | 2560 x 1440 |
| Anduri tüüp | CMOS |
| Pildistamisrežiimid | Öö |
| Toetatud mälukaardid | Micro SD |
| Liidesed | DC 12V |
| Vaata lisaks | |














































