Tp-Link VIGI C330 6mm
Tp-Link VIGI C330 6mm
Tp-Link VIGI C330 6mm0% liising 8.37Eur kuni 6 kuud |
|
50.20 €
|
Poodi rde.ee |
TP-Link VIGI C330 välitingimuste IP valvekaamera Full-Color 24/7 3 MP H.265 IP67.. |
|
58.90 €
|
Poodi inserv.ee |
NET CAMERA BULLET H.264 3MP/VIGI C330(6MM) TP-LINK VIGIC330-6MM- | 4895252501797 |
|
61.70 €
|
Poodi elektrika.ee |
Korpusega kaamera TP-Link Vigi C330 6mmHind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 73.9 € |
|
66.90 €*
|
Poodi 1a.ee |
Korpusega kaamera TP-Link Vigi C330 6mmHind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 73.9 € |
|
66.90 €*
|
Poodi k-rauta.ee |
TP-Link VIGI C330(6MM) security camera Bullet IP security camera Outdoor 2304 x .. |
|
177.14 €
|
Poodi electrobase.ee |
* !!! Hind kehtib veebipoe lojaalsusprogrammi registreerunud liikmetele. Registreerimine on võimalik müüja veebipoes.
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-04-03 16:40
! Teata veast| Bränd | TP-LINK |
| Kategooria | Valvekaamerad |
| Toote tüüp | Korpuses kaamera |
| Sobib kasutamiseks | Väljas |
| Traadita ühenduse standardid | 802.3at |
| Anduri suurus | 1/2.8" |
| Videokaamera tüüp | IP-kaamerad |
| Garantii | 24 |
| Videosalvestuse kiirus | 2304x1296@30fps |
| Kaitseaste (IP) | IP67 |
| Materjal | Plastik |
| Kaubamärk | TP-Link |
| Töötemperatuur | -30 |
| Värv | Valge |
| Mudel | Vigi C330 6mm |
| Paigaldus | Seinale |
| WDR tehnoloogia | + |
| Signaali-müra suhe | > 52 dB |
| Sisseehitatud objektiiv | + |
| Objektiiv | 6 |
| Liikumistuvastus | + |
| Valge värvi bilanss | Automaatne |
| Resolutsioon | 2304 x 1296 |
| Anduri tüüp | CMOS |
| Pildistamisrežiimid | Öö |
| Toetatud mälukaardid | - |
| Liidesed | DC 12V |
| Vaata lisaks | |
















































