Thomson 55QG7C14
Thomson 55QG7C14
Thomson Q70 Series 55QG7C14 TV 139.7 cm (55") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black .. |
|
410.10 €
|
Poodi viron.ee |
Televiisor THOMSON 55" 4K Smart QLED 3840x2160 Wireless LAN Bluetooth Google TV .. |
|
426.56 €
|
Poodi myyk24.ee |
TV Set|THOMSON|55"|4K/Smart|QLED|3840x2160|Wireless LAN|Bluetooth|Google TV|Blac.. |
|
446.90 €
|
Poodi galador.ee |
TV Set | THOMSON | 55" | 4K/Smart | QLED | 3840x2160 | Wireless LAN | Bluetooth .. |
|
451.00 €
|
Poodi techmarket.ee |
TV Set THOMSON 55" 4K/Smart QLED 3840x2160 Wireless LAN Bluetooth Google TV Blac.. |
|
452.54 €
|
Poodi elektrika.ee |
Televiisor Thomson Pro 55QG7C14, 55 ", 4K QLEDHind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 549 € Vaata lisaks |
|
457.30 €*
|
Poodi 1a.ee |
Thomson 55" 4K QLED Google TV, Wireless LAN, Bluetooth, Black, 55QG7C14 |
|
457.30 €
|
Poodi arvutitark.ee |
Televiisor Thomson Pro 55QG7C14, 55 ", 4K QLEDHind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 549 € |
|
457.30 €*
|
Poodi k-rauta.ee |
Thomson 55QG7C140% liising 76.22Eur kuni 6 kuud |
|
457.30 €
|
Poodi rde.ee |
TELEVIISOR LCD 55" QLED 4K/55QG7C14 THOMSONTarne laos olevatele toodetele 2–3 päevaga, maksa 6 võrdses osas. |
|
466.12 €
|
Poodi bigbox.ee |
TV Set THOMSON 55" 4K/Smart QLED 3840x2160 Wireless LAN Bluetooth Google TV.. |
|
482.00 €
|
Poodi kontorikaubad.ee |
TV Set|THOMSON|55"|4K/Smart|QLED|3840x2160|Wireless LAN|Bluetooth|Google TV|Blac.. |
|
493.00 €
|
Poodi freyo.ee |
THOMSON Q70 Seeria 55QG7C14 teler 139,7 cm (55") 4K Ultra HD Smart teler Wi-Fi M.. |
|
501.90 €
|
Poodi smartech.ee |
* !!! Hind kehtib veebipoe lojaalsusprogrammi registreerunud liikmetele. Registreerimine on võimalik müüja veebipoes.
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-05-18 16:37
! Teata veast| Bränd | THOMSON |
| Kategooria | Telerid |
| Kuva tüüp | UHD/QNED/QLED |
| Ekraani eraldusvõime tüüp | 4K Ultra HD |
| Ekraani eraldusvõime | 4K (3840 x 2160) |
| Bluetooth-liides | + |
| NFC | - |
| USB 2.0 liideste arv | 2 |
| DLNA | - |
| USB 3.x liideste arv | 1 |
| HDMI-pistikupesade arv | 4 |
| HDMI-pistikupesa tüüp | HDMI CEC |
| 3,5 mm kõrvaklappide pesa | + |
| Garantii | 24 |
| Garantii juriidilistele isikutele | 12 |
| Võimsus | 76 |
| Kaubamärk | Thomson |
| Sügavus | 7.8 |
| Pinge | 240 |
| Helisüsteem | Dolby Atmos |
| Heli võimsus | 20 |
| Värv | Must |
| Ekraani kuju | Lame |
| Ekraani sagedus | 144 |
| 3D funktsioon | - |
| VESA standard | 200 x 200 |
| Taustvalgus | - |
| WiFi-liides | + |
| Mudel | 55QG7C14 |
| Seeria | - |
| Laius | 122.7 |
| Kaal | 14.7 |
| Päritoluriik | Ungari |
| Elektritarbimine ooteseisundis | 2.0 |
| Energiatarve väljalülitatud olekus | 0.5 |
| Energiatarve, kWh/1000 h | 77 |
| Energiaklasside astmestik | A - G |
| TV diagonaal | 51-55" |
| Energiatõhususe klass | F |
| Aastane energiatarve | 76 |
| Kõrgus | 71.2 |
| Ekraani diagonaal | 55 |
| Installitud operatsioonisüsteem | Google (Android) TV |
| Sügavus alusega | 28.1 |
| Kõrgus alusega | 74.4 |
| Digitaalse tuuneri tüüp | DVB-T/T2/C/S/S2 |
| S/PDIF-liides | + |
| Ethernet LAN (RJ-45) pistikupesa | + |
| Optiline audioühenduspesa | + |
| "Smart TV" | + |
| Tootmisaasta | 2023 |
| Vaata lisaks | |













































