Thomson 50QG7C14
Thomson 50QG7C14
Thomson Telewizor Thomson 50QG7C14 QLED 50'' 4K Ultra HD Google TVVaata lisaks |
|
393.54 €
|
Poodi percte.eu |
Telewizor Thomson 50QG7C14 QLED 50'' 4K Ultra HD Google TV | 50QG7C14 | 91201066.. |
|
611.34 €
|
Poodi enter24.eu |
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-04-03 16:46
! Teata veast| Bränd | THOMSON |
| Kategooria | Telerid |
| Kuva tüüp | UHD/QNED/QLED |
| Ekraani eraldusvõime tüüp | 4K Ultra HD |
| Ekraani eraldusvõime | 4K (3840 x 2160) |
| Bluetooth-liides | + |
| NFC | - |
| USB 2.0 liideste arv | 2 |
| DLNA | - |
| USB 3.x liideste arv | 1 |
| HDMI-pistikupesade arv | 4 |
| HDMI-pistikupesa tüüp | HDMI CEC |
| 3,5 mm kõrvaklappide pesa | + |
| Garantii | 24 |
| Garantii juriidilistele isikutele | 12 |
| Võimsus | 65 |
| Kaubamärk | Thomson |
| Sügavus | 7.5 |
| Pinge | 240 |
| Heli võimsus | 20 |
| Värv | Must |
| Ekraani kuju | Lame |
| Ekraani sagedus | 144 |
| 3D funktsioon | - |
| VESA standard | 200 x 200 |
| Taustvalgus | - |
| WiFi-liides | + |
| Mudel | 50QG7C14 |
| Seeria | - |
| Laius | 111.1 |
| Kaal | 13 |
| Päritoluriik | Ungari |
| Elektritarbimine ooteseisundis | 2.0 |
| Muud liidesed | CI+ |
| Energiatarve väljalülitatud olekus | 0.5 |
| Energiatarve, kWh/1000 h | 65 |
| Energiaklasside astmestik | A - G |
| TV diagonaal | 44-50" |
| Energiatõhususe klass | F |
| Aastane energiatarve | 64 |
| Kõrgus | 64.3 |
| Ekraani diagonaal | 50 |
| Installitud operatsioonisüsteem | Google (Android) TV |
| Sügavus alusega | 28.1 |
| Kõrgus alusega | 67.6 |
| Digitaalse tuuneri tüüp | DVB-T/T2/C/S/S2 |
| S/PDIF-liides | + |
| Ethernet LAN (RJ-45) pistikupesa | + |
| Optiline audioühenduspesa | + |
| "Smart TV" | + |
| Tootmisaasta | 2023 |
| Vaata lisaks | |







































