Tecno Spark 20 Pro 256GB
Tecno Spark 20 Pro 256GB
Soovitame vaadata teised soovitused.
Kui soovite, et teavitaksime teid, kui see saabub -
vajutage 💚Ma soovin.
| Bränd | Tecno |
| Kategooria | Mobiiltelefonid |
| Toote tüüp | Mobiil- ja nutitelefonid |
| Kuva tüüp | IPS LCD |
| Ekraani eraldusvõime | 1080 x 2460 |
| Mälumaht | 256 GB |
| Mälukaardi maksimaalne maht | 1000 |
| Bluetooth-liides | + |
| Bluetoothi versioon | 5.2 |
| 3G kommunikatsiooni tugi | + |
| 4G kommunikatsiooni tugi | + |
| NFC | + |
| Garantii | 24 |
| Navigatsiooni (GPS) funktsioon | + |
| Videosalvestuse kiirus | 1440p@30fps |
| Kaitseaste (IP) | IP53 |
| Kaubamärk | Tecno |
| Pakendi kogus, tk | 1 |
| Värv | Must |
| Korpuse materjal | Klaas |
| WiFi-liides | + |
| Erikaitse | Tolmukindel |
| Aku tüüp | LiPo |
| Aku maht | 5000 |
| Väljalaske aasta | 2023 |
| Laadija kuulub komplekti | + |
| Mudel | Spark 20 Pro |
| Eesmine kaamera | 32 MP |
| Tagumine kaamera | 108 MP |
| Mobiiltelefoni tüüp | Puutetundliku ekraaniga |
| Installitud operatsioonisüsteemi versioon | 13 |
| Ekraani suurus | 6.78 |
| Juhtmeta laadimine | - |
| USB-liidese tüüp | USB Type-C |
| FM-raadio | + |
| Kõrvaklappide pesa | On (3,5 mm) |
| Aku/patarei vahetatav | - |
| Aku kiirlaadimine | + |
| Kaal koos akuga | 206 |
| Andurid | Valguse andur |
| Sidestandard | GSM / HSPA / LTE |
| Päritoluriik | Hiina |
| SIM-kaardi tüüp | Nano SIM |
| Toetatud SIM-kaartide arv | 2 |
| Pikslite tihedus | 396 ppi |
| Taastatud | - |
| 5G kommunikatsiooni tugi | - |
| Ümberpakendatud | - |
| Installitud operatsioonisüsteem | Android |
| Protsessori mudel | Mediatek Helio G99 |
| Protsessori tuumad | 8 |
| Operatiivmälu (RAM) | 12 GB |
| Videokaardi mudel | Mali-G57 |
| Välk | Sisseehitatud |
| Toetatud mälukaardid | MicroSD |
| Sõrmejälje lugeja | + |
| Vaata lisaks | |



























