Techbite Zin 5
Techbite Zin 5
Techbite ZIN 5 - Intel N4020 | 15.6" | 4GB | 128GB | Win11S | TECHZIN5 | 5902983.. |
|
209.35 €
|
Poodi multo.eu |
Sülearvuti Techbite Zin 5 TECHZIN5, Intel Celeron N4020, 4 GB, 128 GB, 15.6 ", I..Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 240.9 € |
|
221.51 €*
|
Poodi 1a.ee |
Sülearvuti Techbite Zin 5 TECHZIN5, Intel Celeron N4020, 4 GB, 128 GB, 15.6 ", I..Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 240.9 € |
|
221.51 €*
|
Poodi k-rauta.ee |
Techbite ZIN 5 15.6 FHD IPS N4020 4GB 128SSD EN W11S Black0% liising 36.92Eur kuni 6 kuud |
|
221.51 €
|
Poodi rde.ee |
Techbite Zin 5 15,6"Hind kenthib KAUP24 PLUS likmetle. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvateleklientidele on hind 244.59 € |
|
221.51 €*
|
Poodi kaup24.ee |
Techbite ZIN 5 - Intel N4020 | 15.6" | 4GB | 128GB | Win11S - Intel N4020 | 15.6.. |
|
225.20 €
|
Poodi galador.ee |
* !!! Hind kehtib veebipoe lojaalsusprogrammi registreerunud liikmetele. Registreerimine on võimalik müüja veebipoes.
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-04-03 16:43
! Teata veast| Bränd | TECHBITE |
| Kategooria | Sülearvutid |
| Toote tüüp | Sülearvutid |
| Kuva tüüp | IPS |
| Ekraani eraldusvõime | 1920 x 1080 |
| Bluetooth-liides | + |
| 4G kommunikatsiooni tugi | - |
| Garantii | 24 |
| Kaubamärk | Techbite |
| Puhvermälu (Cache) | 4 |
| Helisüsteem | Stereo |
| Korpuse materjal | Plastik |
| Mudel | TECHZIN5 |
| Pikkus | 241.89 |
| Seeria | Techbite Zin 5 |
| Protsessori põlvkond | Gemini Lake (Intel) |
| Videokaardi mudel | Intel HD |
| Laius | 358.25 |
| Päritoluriik | Poola |
| Operatsioonisüsteemi keel | Poola |
| Integreeritud aku | + |
| Taastatud | - |
| Ümberpakendatud | - |
| Arvuti tüüp | Kodu-/õppe- |
| Kõrgus | 18 |
| Ekraani diagonaal | 15.6 |
| Korpuse värv | Must |
| IPS ekraan | + |
| Puutetundlik ekraan | - |
| Installitud operatsioonisüsteem | Windows 11 |
| Protsessori tüüp | Intel |
| Protsessori klass | Celeron® |
| Protsessori mudel | Intel Celeron N4020 |
| Protsessori sagedus | 1.1 |
| Protsessori tuumad | 2 |
| Toetatud operatsioonisüsteemid | Windows 11 |
| Operatiivmälu (RAM) | 4 GB |
| Kandja tüüp | SSD |
| Kõvaketta mahutavus | – |
| SSD/eMMC draivi võimsus | 128 GB |
| Arvuti kogumälumaht | 128 GB |
| Videokaardi tüüp | Intel |
| Videokaardi seeria | UHD |
| Videokaardi mälu | Dynamic |
| Võrgukaart | Wi-Fi 5 (802.11a/b/g/n/ac) |
| VR (Virtual reality) ready | - |
| nVidia G-Sync | - |
| AMD FreeSync | - |
| Optiline seade | - |
| Videokaameraga | + |
| Sisseehitatud mikrofon | + |
| Sisseehitatud kaardilugeja | - |
| Toetatud mälukaardid | - |
| Klaviatuuri keel | Inglise |
| Eraldi numbrite plokk | + |
| Mehaanilised klahvid | - |
| Niiskuskindel klaviatuur | - |
| Liidesed | Bluetooth 5.0 |
| Vaata lisaks | |

























