TCL 75C655
TCL 75C655
Soovitame vaadata teised soovitused.
Kui soovite, et teavitaksime teid, kui see saabub -
vajutage 💚Ma soovin.
| Bränd | TCL |
| Kategooria | Telerid |
| Kuva tüüp | UHD/QNED/QLED |
| Ekraani eraldusvõime tüüp | 4K UHD |
| Ekraani eraldusvõime | 4K (3840 x 2160) |
| Bluetooth-liides | + |
| WiFi Direct liides | + |
| NFC | - |
| USB 2.0 liideste arv | 1 |
| DLNA | + |
| USB 3.x liideste arv | 1 |
| HDMI-pistikupesade arv | 3 |
| HDMI-pistikupesa tüüp | HDMI 2.1 |
| 3,5 mm kõrvaklappide pesa | - |
| Garantii | 24 |
| Kaubamärk | TCL |
| Sügavus | 7.5 |
| Pinge | 240 |
| Helisüsteem | 2.1 (Stereo + Subwoofer) |
| Heli võimsus | 50 |
| Toote kaal koos pakendiga | 39.9 |
| Värv | Must |
| Kaal ilma aluseta | 28.5 |
| Ekraani kuju | Lame |
| Ekraani sagedus | 60 |
| 3D funktsioon | - |
| VESA standard | 400 x 400 |
| Taustvalgus | - |
| WiFi-liides | + |
| Mudel | 75C655 |
| Seeria | C655 |
| Laius | 166.6 |
| Kaal | 29.6 |
| Päritoluriik | Hiina |
| Elektritarbimine ooteseisundis | 0.5 |
| Muud liidesed | CI |
| Energiatarve, kWh/1000 h | 206 |
| Energiaklasside astmestik | A - G |
| Pakendi kõrgus | 1.13 |
| Pakendi laius | 0.18 |
| Pakendi pikkus | 1.85 |
| TV diagonaal | 66-75" |
| Energiatõhususe klass | F |
| Aastane energiatarve | 128 |
| Kõrgus | 95.8 |
| Ekraani diagonaal | 75 |
| Installitud operatsioonisüsteem | Google (Android) TV |
| Sügavus alusega | 34.3 |
| Kõrgus alusega | 103.5 |
| Sisemälu, GB | 26.2 |
| Digitaalse tuuneri tüüp | DVB-T2/C/S2 |
| Ethernet LAN (RJ-45) pistikupesa | + |
| WiDi-liides | + |
| Optiline audioühenduspesa | + |
| "Smart TV" | + |
| Nutikas juhtpaneel | + |
| Tootmisaasta | 2024 |
| Protsessori mudel | Quad Core |
| Vaata lisaks | |


































