TCL 55P655
TCL 55P655
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2025-11-20 17:12
! Teata veast| Bränd | TCL |
| Kategooria | Telerid |
| Kuva tüüp | UHD/QNED/QLED |
| Ekraani eraldusvõime tüüp | 4K UHD |
| Ekraani eraldusvõime | 4K (3840 x 2160) |
| Bluetooth-liides | + |
| USB 2.0 liideste arv | 1 |
| HDMI-pistikupesade arv | 3 |
| HDMI-pistikupesa tüüp | HDMI 2.1 |
| 3,5 mm kõrvaklappide pesa | + |
| Garantii | 24 |
| Garantii juriidilistele isikutele | 24 |
| Kaubamärk | TCL |
| Sügavus | 7.2 |
| Pinge | 240 |
| Heli võimsus | 20 |
| Värv | Must |
| Kaal ilma aluseta | 9.8 |
| Ekraani sagedus | 60 |
| VESA standard | 200 x 200 |
| WiFi-liides | + |
| Mudel | 55P655 |
| Laius | 122.6 |
| Kaal | 10 |
| Päritoluriik | Hiina |
| Elektritarbimine ooteseisundis | 0.5 |
| Muud liidesed | Digitaalne optiline audio väljund |
| Energiaklasside astmestik | A - G |
| TV diagonaal | 51-55" |
| Energiatõhususe klass | E |
| Kõrgus | 71.1 |
| Ekraani diagonaal | 55 |
| Installitud operatsioonisüsteem | Google (Android) TV |
| Sügavus alusega | 25.5 |
| Kõrgus alusega | 75 |
| Pildi kvaliteedi indeks (PQI) | 2400 |
| Digitaalse tuuneri tüüp | DVB-T2/C/S2 |
| Ethernet LAN (RJ-45) pistikupesa | + |
| "Smart TV" | + |
| Tootmisaasta | 2024 |
| Protsessori mudel | Quad Core |
| Vaata lisaks | |






























