Sony KD-55X85L
Sony KD-55X85L
Sony KD55X85LAEPkiire tarne 2-3 tööpäevaga, 0% liising 156.94Eur kuni 6 kuud |
|
941.66 €
|
Poodi rde.ee |
Teler Sony KD-55X85L LED 55" SmartTarne laos olevatele toodetele 2–3 päevaga, maksa 6 võrdses osas. |
|
941.66 €
|
Poodi bigbox.ee |
SONY BRAVIA KD-55X85L 139cm 55 4K LED 120 Hz Smart Google TV televisioon |
|
1033.50 €
|
Poodi smartech.ee |
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-04-03 16:46
! Teata veast| Bränd | SONY |
| Kategooria | Telerid |
| Kuva tüüp | LCD |
| Ekraani eraldusvõime tüüp | 4K UHD |
| Ekraani eraldusvõime | 4K (3840 x 2160) |
| Bluetooth-liides | + |
| USB 2.0 liideste arv | 2 |
| HDMI-pistikupesade arv | 4 |
| 3,5 mm kõrvaklappide pesa | + |
| Garantii | 24 |
| Garantii juriidilistele isikutele | 12 |
| Võimsus | 76 |
| Kaubamärk | Sony |
| Sügavus | 5.6 |
| Pinge | 240 |
| Helisüsteem | Dolby Audio |
| Heli võimsus | 20 |
| Toote kaal koos pakendiga | 24000 |
| Värv | Must |
| Kaal ilma aluseta | 16.3 |
| Ekraani kuju | Lame |
| Ekraani sagedus | 120 |
| 3D funktsioon | - |
| VESA standard | 300 x 300 |
| Taustvalgus | + |
| WiFi-liides | + |
| Mudel | KD55X85L |
| Seeria | - |
| Laius | 122.8 |
| Kaal | 17.4 |
| Päritoluriik | Hiina |
| Elektritarbimine ooteseisundis | 0.5 |
| Energiatarve, kWh/1000 h | 76 |
| Energiaklasside astmestik | A - G |
| Pakendi kõrgus | 0.016 |
| Pakendi laius | 0.842 |
| Pakendi pikkus | 1.348 |
| TV diagonaal | 51-55" |
| Energiatõhususe klass | F |
| Aastane energiatarve | 76 |
| Kõrgus | 70.9 |
| Ekraani diagonaal | 55 |
| Installitud operatsioonisüsteem | Google (Android) TV |
| Sügavus alusega | 33.6 |
| Kõrgus alusega | 78.4 |
| Sisemälu, GB | 32 |
| Pildi täiustussüsteemid | 4K X-Reality PRO, Dynamic Contrast Enhancer, TRILUMINOS PRO, X-tended Dynamic Range, VRR |
| Digitaalse tuuneri tüüp | DVB-T/C/S2 /T2 |
| S/PDIF-liides | + |
| Ethernet LAN (RJ-45) pistikupesa | + |
| Optiline audioühenduspesa | + |
| "Smart TV" | + |
| Kontroll nutiseadme kaudu | + |
| Nutikas juhtpaneel | + |
| Tootmisaasta | 2023 |
| Protsessori mudel | 4K Processor X1 |
| Vaata lisaks | |














































