Silicon Power Ace A58 256GB
Silicon Power Ace A58 256GB
Silicon Power Ace A58 256GB SP256GBSS3A58A250% liising 9.32Eur kuni 6 kuud |
|
55.92 €
|
Poodi rde.ee |
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-05-22 17:52
! Teata veast| Bränd | SILICON POWER |
| Kategooria | Sisemine SSD-meedium |
| Toote tüüp | Kõvakettad (SSD) |
| Garantii | 24 |
| Täiendav info | Mõõdud: 100,0 x 69,9 x 7,0 mm. Kaal: 63g |
| Kõvaketta tüüp | SSD |
| Kaubamärk | Silicon Power |
| Ketta maht | 256 GB |
| Kõvaketta suurus (Form factor) | 2.5" |
| Liides | SATA III (6.0 Gb/s) |
| Erikaitse | Löögikindel |
| Kollektsioon | Ace A58 |





























