Samsung QE55Q77D
Samsung QE55Q77D
Telewizor Samsung QE55Q77DAT QLED 55'' 4K Ultra HD Tizen | QE55Q77DATXXH | 88060.. |
|
1031.15 €
|
Poodi enter24.eu |
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-04-04 08:47
! Teata veast| Bränd | SAMSUNG |
| Kategooria | Telerid |
| Kuva tüüp | UHD/QNED/QLED |
| Ekraani eraldusvõime tüüp | 4K Ultra HD |
| Ekraani eraldusvõime | 4K (3840 x 2160) |
| Bluetooth-liides | + |
| NFC | - |
| USB 2.0 liideste arv | 2 |
| DLNA | - |
| HDMI-pistikupesade arv | 4 |
| HDMI-pistikupesa tüüp | HDMI 2.1 |
| Garantii | 24 |
| Garantii juriidilistele isikutele | 12 |
| Võimsus | 160 |
| Kaubamärk | Samsung |
| Sügavus | 2.5 |
| Pinge | 240 |
| Helisüsteem | Q-Symphony |
| Heli võimsus | 20 |
| Värv | Must |
| Kaal ilma aluseta | 16.1 |
| Ekraani kuju | Lame |
| Ekraani sagedus | 120 |
| 3D funktsioon | - |
| VESA standard | 200 x 200 |
| Taustvalgus | - |
| WiFi-liides | + |
| Mudel | QE55Q77DAT |
| Seeria | Q77D |
| Laius | 123.3 |
| Kaal | 16.8 |
| Elektritarbimine ooteseisundis | 2.0 |
| Muud liidesed | CI |
| Energiatarve väljalülitatud olekus | 0.5 |
| Energiatarve, kWh/1000 h | 160 |
| Energiaklasside astmestik | A - G |
| TV diagonaal | 51-55" |
| Energiatõhususe klass | E |
| Aastane energiatarve | 64 |
| Kõrgus | 70.9 |
| Ekraani diagonaal | 55 |
| Installitud operatsioonisüsteem | Tizen OS |
| Sügavus alusega | 25 |
| Kõrgus alusega | 77.5 |
| Digitaalse tuuneri tüüp | 2 x DVB - T2CS2 |
| S/PDIF-liides | + |
| Ethernet LAN (RJ-45) pistikupesa | + |
| Optiline audioühenduspesa | + |
| "Smart TV" | + |
| Protsessori mudel | Quantum Processor 4K |
| Vaata lisaks | |






























