Samsung QE48S90DA
Samsung QE48S90DA
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-03-02 14:09
! Teata veast| Bränd | SAMSUNG |
| Kategooria | Telerid |
| Kuva tüüp | OLED |
| Ekraani eraldusvõime tüüp | 4K Ultra HD |
| Ekraani eraldusvõime | 4K (3840 x 2160) |
| Bluetooth-liides | + |
| WiFi Direct liides | - |
| NFC | - |
| USB 2.0 liideste arv | 2 |
| DLNA | + |
| HDMI-pistikupesade arv | 4 |
| 3,5 mm kõrvaklappide pesa | - |
| Garantii | 24 |
| Kaubamärk | Samsung |
| Sügavus | 4 |
| Pinge | 240 |
| Helisüsteem | Dolby Digital Plus |
| Heli võimsus | 40 |
| Värv | Must |
| Kaal ilma aluseta | 10.6 |
| Ekraani kuju | Lame |
| Ekraani sagedus | 100 |
| 3D funktsioon | - |
| VESA standard | 300 x 200 |
| Taustvalgus | - |
| WiFi-liides | + |
| Mudel | QE48S90DAE |
| Laius | 106.9 |
| Kaal | 11.9 |
| Päritoluriik | Ungari |
| Elektritarbimine ooteseisundis | 0.5 |
| Muud liidesed | ARC |
| Energiaklasside astmestik | A - G |
| TV diagonaal | 44-50" |
| Energiatõhususe klass | G |
| Aastane energiatarve | 66 |
| Kõrgus | 62 |
| Ekraani diagonaal | 48 |
| Installitud operatsioonisüsteem | Tizen OS |
| Sügavus alusega | 26.5 |
| Kõrgus alusega | 68.6 |
| Digitaalse tuuneri tüüp | DVB-T/T2/C/S/S2 - HEVC |
| Ethernet LAN (RJ-45) pistikupesa | + |
| WiDi-liides | - |
| Optiline audioühenduspesa | + |
| "Smart TV" | + |
| Tootmisaasta | 2024 |
| Protsessori mudel | AI Processor NQ4 Gen2 |
| Vaata lisaks | |







































