Samsung QE43LS03D
Samsung QE43LS03D
Samsung QE43LS03DAUXXH0% liising 83.69Eur kuni 6 kuud |
|
502.14 €
|
Poodi rde.ee |
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-04-01 12:51
! Teata veast| Bränd | SAMSUNG |
| Kategooria | Telerid |
| Kuva tüüp | UHD/QNED/QLED |
| Ekraani eraldusvõime tüüp | 4K Ultra HD |
| Ekraani eraldusvõime | 4K (3840 x 2160) |
| Bluetooth-liides | + |
| WiFi Direct liides | + |
| NFC | - |
| USB 2.0 liideste arv | 2 |
| DLNA | - |
| HDMI-pistikupesade arv | 4 |
| HDMI-pistikupesa tüüp | HDMI CEC |
| 3,5 mm kõrvaklappide pesa | - |
| Garantii | 24 |
| Garantii juriidilistele isikutele | 12 |
| Võimsus | 110 |
| Kaubamärk | Samsung |
| Sügavus | 2.49 |
| Pinge | 240 |
| Helisüsteem | 2.0 ch |
| Heli võimsus | 20 |
| Värv | Must |
| Kaal ilma aluseta | 8.6 |
| Ekraani kuju | Lame |
| Ekraani sagedus | 100 |
| 3D funktsioon | - |
| VESA standard | 200 x 200 |
| Taustvalgus | + |
| WiFi-liides | + |
| Mudel | QE43LS03DAUXXH |
| Seeria | - |
| Laius | 96.95 |
| Kaal | 8.9 |
| Päritoluriik | Ungari |
| Elektritarbimine ooteseisundis | 0.5 |
| Energiatarve väljalülitatud olekus | 0.5 |
| Energiatarve, kWh/1000 h | 53 |
| Energiaklasside astmestik | A - G |
| TV diagonaal | 33-43" |
| Energiatõhususe klass | G |
| Aastane energiatarve | 74 |
| Kõrgus | 55.78 |
| Ekraani diagonaal | 43 |
| Installitud operatsioonisüsteem | Tizen OS |
| Sügavus alusega | 19.68 |
| Kõrgus alusega | 59.19 |
| Digitaalse tuuneri tüüp | DVB-T2 |
| Ethernet LAN (RJ-45) pistikupesa | + |
| WiDi-liides | - |
| Optiline audioühenduspesa | + |
| "Smart TV" | + |
| Kontroll nutiseadme kaudu | + |
| Nutikas juhtpaneel | + |
| Tootmisaasta | 2024 |
| Protsessori mudel | Quantum Processor 4K |
| Vaata lisaks | |












































