Samsung NZ64M3NM1BB
Samsung NZ64M3NM1BB
Pliidiplaat Samsung NZ64M3NM1BB/OLTarne laos olevatele toodetele 2–3 päevaga, maksa 6 võrdses osas. |
|
236.49 €
|
Poodi bigbox.ee |
Samsung NZ64M3NM1BB0% liising 39.42Eur kuni 6 kuud |
|
236.50 €
|
Poodi rde.ee |
Samsung induction table - 4 zones - L59 x D57 cm - NZ64M3NM1BB/URHind kenthib KAUP24 PLUS likmetle. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvateleklientidele on hind 451.0 € |
|
236.50 €*
|
Poodi kaup24.ee |
Induktsioonpliit Samsung NZ64M3NM1BB/OLHind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 339 € |
|
282.21 €*
|
Poodi 1a.ee |
Induktsioonpliit Samsung NZ64M3NM1BB/OLHind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 339 € |
|
282.21 €*
|
Poodi k-rauta.ee |
* !!! Hind kehtib veebipoe lojaalsusprogrammi registreerunud liikmetele. Registreerimine on võimalik müüja veebipoes.
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-05-19 15:18
! Teata veast| Bränd | SAMSUNG |
| Kategooria | Pliidiplaadid |
| Toote tüüp | Soojusplaat |
| Garantii | 24 |
| Täiendav info | Kaal: 10,5 kg |
| Võimsus | 7200 |
| Kaubamärk | Samsung |
| Sügavus | 52 |
| Ekraan | + |
| Värv | Must |
| Mudel | NZ64M3NM1BB/OL |
| Laius | 59 |
| Kaal | 10.5 |
| Päritoluriik | Hiina |
| Automaatne väljalülitus | + |
| Taimer | + |
| Juhtimine | Sensoorne |
| Laste ohutusfunktsioon | + |
| Kõrgus | 5.7 |
| Soojusplaadi tüüp | Induktsiooni- |
| Keedualade arv | 4 |
| Keeduala läbimõõt | 220mm, 220mm, 140mm, 140mm |
| Pliidiplaatide võimsus | 2350/2600W, 2350/2600W, 1250/1500W, 1250/1500W |
| Raam | - |
| Jääksoojuse indikaator | + |
| Muutuva suurusega keedualad | + |
| Vaata lisaks | |



































