Samsung HG65BU800
Samsung HG65BU800
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-04-03 15:12
! Teata veast| Bränd | SAMSUNG |
| Kategooria | Telerid |
| Kuva tüüp | Mini LED |
| Ekraani eraldusvõime tüüp | 4K UHD |
| Ekraani eraldusvõime | 4K (3840 x 2160) |
| Bluetooth-liides | + |
| WiFi Direct liides | + |
| NFC | - |
| USB 2.0 liideste arv | 2 |
| DLNA | + |
| HDMI-pistikupesade arv | 3 |
| HDMI-pistikupesa tüüp | HDMI CEC |
| 3,5 mm kõrvaklappide pesa | + |
| Garantii | 24 |
| Garantii juriidilistele isikutele | 12 |
| Võimsus | 197 |
| Kaubamärk | Samsung |
| Sügavus | 2.5 |
| Pinge | 240 |
| Helisüsteem | Dolby MS12 |
| Heli võimsus | 20 |
| Värv | Must |
| Kaal ilma aluseta | 20.9 |
| Ekraani kuju | Lame |
| Ekraani sagedus | 60 |
| 3D funktsioon | - |
| VESA standard | 400 x 300 |
| Taustvalgus | - |
| WiFi-liides | + |
| Mudel | HG65BU800EU |
| Seeria | HBU8000 |
| Laius | 145 |
| Kaal | 21.3 |
| Elektritarbimine ooteseisundis | 2.0 |
| Muud liidesed | CI+ |
| Energiatarve väljalülitatud olekus | 0.5 |
| Energiatarve, kWh/1000 h | 179 |
| Energiaklasside astmestik | A - G |
| TV diagonaal | 56-65" |
| Energiatõhususe klass | G |
| Aastane energiatarve | 124 |
| Kõrgus | 83.1 |
| Ekraani diagonaal | 65 |
| Installitud operatsioonisüsteem | Tizen OS |
| Sügavus alusega | 28.1 |
| Kõrgus alusega | 86.9 |
| Pildi täiustussüsteemid | HDR, HDR10+, HLG, Contrast Enhancer |
| Digitaalse tuuneri tüüp | DVB - T2 / HEVC |
| S/PDIF-liides | + |
| Ethernet LAN (RJ-45) pistikupesa | + |
| WiDi-liides | + |
| "Smart TV" | + |
| Kontroll nutiseadme kaudu | - |
| Nutikas juhtpaneel | + |
| Vaata lisaks | |



































