RugGear RG850
RugGear RG850
Mobiiltelefon Ruggear RG850, 32GB, must v.Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 286.9 € |
|
256.00 €*
|
Poodi 1a.ee |
Mobiiltelefon Ruggear RG850, 32GB, must v.Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 286.9 € |
|
256.00 €*
|
Poodi k-rauta.ee |
RugGear RG850, Dual SIM, BlackHind kenthib KAUP24 PLUS likmetle. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvateleklientidele on hind 345.0 € |
|
256.00 €*
|
Poodi kaup24.ee |
RugGear RG850 Dual 32GB Black0% liising 42.77Eur kuni 6 kuud |
|
256.63 €
|
Poodi rde.ee |
* !!! Hind kehtib veebipoe lojaalsusprogrammi registreerunud liikmetele. Registreerimine on võimalik müüja veebipoes.
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-03-30 08:32
! Teata veast| Bränd | RUGGEAR |
| Kategooria | Mobiiltelefonid |
| Toote tüüp | Mobiil- ja nutitelefonid |
| Kuva tüüp | IPS |
| Ekraani eraldusvõime | 720 x 1440 |
| Suurema vastupidavusega ekraan | Corning Gorilla Glass |
| Mälumaht | 32 GB |
| Mälukaardi maksimaalne maht | 128 |
| Bluetooth-liides | + |
| Bluetoothi versioon | 4.2 |
| 3G kommunikatsiooni tugi | + |
| 4G kommunikatsiooni tugi | + |
| WiFi Direct liides | - |
| NFC | - |
| Garantii | 24 |
| Navigatsiooni (GPS) funktsioon | + |
| Videosalvestuse kiirus | 720p@30fps |
| Toetatud keeled | Inglise |
| Täiendav info | IP68 tolmu ja veekindel (kuni 1,5 m 30 minuti jooksul). Chipset: Qualcomm Snapdragon® 430 (MSM8937). |
| Kaubamärk | Ruggear |
| Värv | Must |
| Korpuse materjal | Plastik |
| WiFi-liides | + |
| Erikaitse | Löögikindel |
| Aku tüüp | Li-ion |
| Aku maht | 4000 |
| Audiofailide vormingud | AMR |
| Mudel | RG850 |
| Näotuvastus | - |
| Eesmine kaamera | 8 MP |
| Tagumine kaamera | 12 MP |
| Mobiiltelefoni tüüp | Puutetundliku ekraaniga |
| Installitud operatsioonisüsteemi versioon | 8.1 (Oreo) |
| Ekraani suurus | 6 |
| Juhtmeta laadimine | - |
| USB-liidese tüüp | Micro USB |
| FM-raadio | + |
| Kõrvaklappide pesa | On (3,5 mm) |
| Aku/patarei vahetatav | - |
| Aku kiirlaadimine | - |
| Kaal koos akuga | 210 |
| Andurid | Geomagnetiline andur |
| Sidestandard | GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 |
| Videofailide formaadid | 3GPP |
| SIM-kaardi tüüp | Nano SIM |
| Toetatud SIM-kaartide arv | 2 |
| Installitud operatsioonisüsteem | Android |
| Protsessori mudel | Octa-core 1.4 GHz Cortex-A53 |
| Protsessori tuumad | 8 |
| Operatiivmälu (RAM) | 3 GB |
| Videokaardi mudel | Adreno 505 |
| Sõrmejälje lugeja | - |
| Vaata lisaks | |









































