Reolink TrackMix
Reolink TrackMix
Reolink TrackMix Series P760 White/ Black0% liising 29.21Eur kuni 6 kuud Vaata lisaks |
|
175.23 €
|
Poodi rde.ee |
Reolink Trackmix Series P760, 2160p(4K), White REO-TRACKMIX-P760Vaata lisaks |
|
181.65 €
|
Poodi toppc.ee |
Kuppelkaamera Reolink TrackMix P760Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 221.9 € Vaata lisaks |
|
182.79 €*
|
Poodi 1a.ee |
Kuppelkaamera Reolink TrackMix P760Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 221.9 € Vaata lisaks |
|
182.79 €*
|
Poodi k-rauta.ee |
Reolink Trackmix Series W760Tarne laos olevatele toodetele 2–3 päevaga, maksa 6 võrdses osas. Vaata lisaks |
|
199.96 €
|
Poodi bigbox.ee |
Reolink | Battery 4G Camera | TrackMix Series G770 | PTZ | 4 MP | 2.8mm/F1.6 | I.. |
|
287.10 €
|
Poodi elektrika.ee |
Reolink | Battery 4G Camera | TrackMix Series G770 | PTZ | 4 MP | 2.8mm/F1.6 | I..Vaata lisaks |
|
333.51 €
|
Poodi electrobase.ee |
* !!! Hind kehtib veebipoe lojaalsusprogrammi registreerunud liikmetele. Registreerimine on võimalik müüja veebipoes.
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-05-17 12:09
! Teata veast| Bränd | REOLINK |
| Kategooria | Valvekaamerad |
| Toote tüüp | Valvekaamerad |
| Sobib kasutamiseks | Sees |
| Mälumaht | 128 GB |
| Mälukaardi maksimaalne maht | 128 |
| Anduri suurus | 1/3" |
| Videokaamera tüüp | IP-kaamerad |
| Garantii | 24 |
| Videosalvestuse kiirus | 1440p@15fps |
| Kaitseaste (IP) | IP66 |
| Materjal | Plastik |
| Kaubamärk | Reolink |
| Töötemperatuur | 55 |
| Värv | Valge |
| Mudel | Trackmix LTE |
| Paigaldus | Seinale |
| WDR tehnoloogia | - |
| Liikumistuvastus | - |
| Integreeritud mehaaniline infrapunafilter | + |
| Valgustus | - |
| Resolutsioon | 2560 x 1440 |
| Anduri tüüp | 1/3" CMOS |
| Pildistamisrežiimid | Öö |
| Toetatud mälukaardid | Micro SD |
| Liidesed | LTE |
| Vaata lisaks | |






































