Reolink RLC-820A
Reolink RLC-820A
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-05-19 12:21
! Teata veast| Bränd | REOLINK |
| Kategooria | Valvekaamerad |
| Toote tüüp | Kuppel kaamerad |
| Sobib kasutamiseks | Väljas |
| Mälukaardi maksimaalne maht | 256 |
| Traadita ühenduse standardid | IEEE 802.3af |
| Anduri suurus | 1/2.49" |
| Videokaamera tüüp | IR-kaamerad |
| Garantii | 24 |
| Videosalvestuse kiirus | 2160p@25fps |
| Kaitseaste (IP) | IP66 |
| Täiendav info | Mõõdud: 105 x 95 mm |
| Kaubamärk | Reolink |
| Mudel | RLC-820A |
| Resolutsioon | 3840 x 2160 |
| Anduri tüüp | CMOS |
| Toetatud mälukaardid | MicroSD |
| Liidesed | RJ-45 |
| Vaata lisaks | |





























