Realme C67 256GB
Realme C67 256GB
Telefon Realme C67 8GB/256GB Sunny OasisTarne laos olevatele toodetele 2–3 päevaga, maksa 6 võrdses osas. Vaata lisaks |
|
115.00 €
|
Poodi bigbox.ee |
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-02-24 18:56
! Teata veast| Bränd | Realme |
| Kategooria | Mobiiltelefonid |
| Toote tüüp | Mobiil- ja nutitelefonid |
| Kuva tüüp | IPS LCD |
| Ekraani eraldusvõime | 1080 x 2400 |
| Suurema vastupidavusega ekraan | Ei |
| Mälumaht | 256 GB |
| Bluetooth-liides | + |
| Bluetoothi versioon | 5.0 |
| 3G kommunikatsiooni tugi | + |
| 4G kommunikatsiooni tugi | + |
| NFC | + |
| Garantii | 24 |
| Navigatsiooni (GPS) funktsioon | + |
| Videosalvestuse kiirus | 1080p@30fps |
| Kaitseaste (IP) | IP54 |
| Kaubamärk | Realme |
| Värv | Must |
| WiFi-liides | + |
| Aku maht | 5000 |
| Väljalaske aasta | 2023 |
| Laadija kuulub komplekti | + |
| Mudel | C67 |
| Eesmine kaamera | 8 MP |
| Tagumine kaamera | 108 MP |
| Mobiiltelefoni tüüp | Puutetundliku ekraaniga |
| Installitud operatsioonisüsteemi versioon | 14 |
| Ekraani suurus | 6.72 |
| Juhtmeta laadimine | - |
| USB-liidese tüüp | USB Type-C |
| FM-raadio | - |
| Kõrvaklappide pesa | On (3,5 mm) |
| Aku/patarei vahetatav | - |
| Aku kiirlaadimine | - |
| Andurid | Kompass |
| Sidestandard | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac |
| SIM-kaardi tüüp | Nano SIM |
| Toetatud SIM-kaartide arv | 2 |
| 2.5D ekraan | - |
| Pikslite tihedus | 392 ppi |
| Taastatud | - |
| 5G kommunikatsiooni tugi | - |
| Ümberpakendatud | - |
| Installitud operatsioonisüsteem | Android |
| Protsessori mudel | Qualcomm SM6225 Snapdragon 685 |
| Protsessori tuumad | 8 |
| Operatiivmälu (RAM) | 8 GB |
| Videokaardi mudel | Adreno 610 |
| Välk | Sisseehitatud |
| Aku garantii | 12 |
| Vaata lisaks | |





























