Poco C75 256GB
Poco C75 256GB
POCO C75 8/ 256 Black0% liising 23.91Eur kuni 6 kuud |
|
143.46 €
|
Poodi rde.ee |
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2025-12-07 15:46
! Teata veast| Bränd | Poco |
| Kategooria | Mobiiltelefonid |
| Toote tüüp | Mobiil- ja nutitelefonid |
| Kuva tüüp | IPS |
| Ekraani eraldusvõime | 720 x 1640 |
| Mälumaht | 256 GB |
| Bluetooth-liides | + |
| Bluetoothi versioon | 5.4 |
| 3G kommunikatsiooni tugi | + |
| 4G kommunikatsiooni tugi | + |
| NFC | + |
| Garantii | 24 |
| Navigatsiooni (GPS) funktsioon | + |
| Videosalvestuse kiirus | 1080@30fps |
| Kaubamärk | Poco |
| Pakendi kogus, tk | 1 |
| Värv | Must |
| WiFi-liides | + |
| Aku tüüp | LiPo |
| Aku maht | 5160 |
| Laadija kuulub komplekti | - |
| Mudel | C75 |
| Näotuvastus | + |
| Eesmine kaamera | 13 MP |
| Tagumine kaamera | 50 MP |
| Mobiiltelefoni tüüp | Puutetundliku ekraaniga |
| Installitud operatsioonisüsteemi versioon | 14 |
| Ekraani suurus | 6.88 |
| Juhtmeta laadimine | - |
| USB-liidese tüüp | USB Type-C |
| FM-raadio | + |
| Kõrvaklappide pesa | On (3,5 mm) |
| Aku kiirlaadimine | + |
| Kaal koos akuga | 204 |
| Andurid | Kompass |
| Sidestandard | GSM / HSPA / LTE |
| SIM-kaardi tüüp | Nano SIM |
| Toetatud SIM-kaartide arv | 2 |
| Pikslite tihedus | 260 ppi |
| Taastatud | - |
| 5G kommunikatsiooni tugi | - |
| Ümberpakendatud | - |
| Installitud operatsioonisüsteem | Android |
| Protsessori mudel | Mediatek Helio G81 Ultra |
| Protsessori tuumad | 8 |
| Operatiivmälu (RAM) | 8 GB |
| Videokaardi mudel | Mali-G52 MC2 |
| Välk | Sisseehitatud |
| Toetatud mälukaardid | microSDXC |
| Sõrmejälje lugeja | + |
| Vaata lisaks | |







































