Philips 75PML9019/12
Philips 75PML9019/12
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-01-14 13:13
! Teata veast| Bränd | PHILIPS |
| Kategooria | Telerid |
| Kuva tüüp | Mini LED |
| Ekraani eraldusvõime tüüp | 4K UHD |
| Ekraani eraldusvõime | 4K (3840 x 2160) |
| Bluetooth-liides | + |
| WiFi Direct liides | - |
| NFC | - |
| USB 2.0 liideste arv | 1 |
| DLNA | - |
| USB 3.x liideste arv | 1 |
| HDMI-pistikupesade arv | 4 |
| HDMI-pistikupesa tüüp | HDMI ARC |
| 3,5 mm kõrvaklappide pesa | + |
| Garantii | 24 |
| Kuulub komplekti | Kaugjuhtimispult, 2 x AAA patareid, lauakinnitus, toitejuhe, kiirjuhend, ohutusjuhised ja juriidiline teave |
| Garantii juriidilistele isikutele | 24 |
| Kaubamärk | Philips |
| Sügavus | 8.2 |
| Pinge | 240 |
| Helisüsteem | 2.0 (Stereo) |
| Heli võimsus | 40 |
| Toote kaal koos pakendiga | 19000 |
| Värv | Grafiit |
| Kaal ilma aluseta | 15.2 |
| Ekraani kuju | Lame |
| Ekraani sagedus | 144 |
| 3D funktsioon | - |
| VESA standard | 300 x 300 |
| Taustvalgus | + |
| WiFi-liides | + |
| Mudel | 75PML9019/12 |
| Laius | 123.1 |
| Kaal | 15.5 |
| Päritoluriik | Poola |
| Elektritarbimine ooteseisundis | 0.5 |
| Energiatarve, kWh/1000 h | 82 |
| Energiaklasside astmestik | A - G |
| Komplekt | - |
| Pakendi kõrgus | 84 |
| Pakendi laius | 16 |
| Pakendi pikkus | 136 |
| Värvi nimi | Antratsiit |
| TV diagonaal | 66-75" |
| Energiatõhususe klass | G |
| Kõrgus | 72 |
| Ekraani diagonaal | 75 |
| Installitud operatsioonisüsteem | Muud |
| Sügavus alusega | 27 |
| Kõrgus alusega | 78 |
| Sisemälu, GB | 8 |
| Pildi täiustussüsteemid | „P5 Perfect Picture Engine“ |
| Digitaalse tuuneri tüüp | DVB-T/T2/T2-HD/C/S/S2 |
| Ethernet LAN (RJ-45) pistikupesa | + |
| WiDi-liides | - |
| Optiline audioühenduspesa | + |
| "Smart TV" | + |
| Tootmisaasta | 2024 |
| Vaata lisaks | |






























