Philips 65PUS8009/12
Philips 65PUS8009/12
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2025-07-10 15:09
! Teata veast| Bränd | PHILIPS |
| Kategooria | Telerid |
| Kuva tüüp | Mini LED |
| Ekraani eraldusvõime tüüp | 4K UHD |
| Ekraani eraldusvõime | 4K (3840 x 2160) |
| Bluetooth-liides | + |
| WiFi Direct liides | - |
| NFC | - |
| USB 2.0 liideste arv | 2 |
| DLNA | - |
| HDMI-pistikupesade arv | 3 |
| 3,5 mm kõrvaklappide pesa | - |
| Garantii | 24 |
| Garantii juriidilistele isikutele | 24 |
| Kaubamärk | Philips |
| Sügavus | 9 |
| Pinge | 240 |
| Helisüsteem | 2.0 (Stereo) |
| Heli võimsus | 20 |
| Toote kaal koos pakendiga | 17.8 |
| Värv | Must |
| Kaal ilma aluseta | 14.8 |
| Ekraani kuju | Lame |
| Ekraani sagedus | 60 |
| 3D funktsioon | - |
| VESA standard | 400 x 300 |
| Taustvalgus | + |
| WiFi-liides | + |
| Mudel | 65PUS8009/12 |
| Seeria | - |
| Laius | 144.6 |
| Kaal | 15 |
| Päritoluriik | Poola |
| Elektritarbimine ooteseisundis | 0.5 |
| Muud liidesed | Satelliitvastuvõtja liides |
| Energiatarve, kWh/1000 h | 86 |
| Energiaklasside astmestik | A - G |
| Komplekt | - |
| Pakendi kõrgus | 0.995 |
| Pakendi laius | 0.17 |
| Pakendi pikkus | 1.6 |
| TV diagonaal | 56-65" |
| Energiatõhususe klass | F |
| Kõrgus | 83.8 |
| Ekraani diagonaal | 65 |
| Installitud operatsioonisüsteem | Muud |
| Sügavus alusega | 29.7 |
| Kõrgus alusega | 86.6 |
| Digitaalse tuuneri tüüp | DVB-T/T2/T2-HD/C/S/S2 |
| Ethernet LAN (RJ-45) pistikupesa | + |
| WiDi-liides | - |
| "Smart TV" | + |
| Tootmisaasta | 2024 |
| Vaata lisaks | |




































