Philips 65PML9019/12
Philips 65PML9019/12
Televiisor Philips 65PML9019/12, 65 ", 4K UHDHind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 1079 € |
|
1029.00 €*
|
Poodi 1a.ee |
Televiisor Philips 65PML9019/12, 65 ", 4K UHDHind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 1079 € |
|
1029.00 €*
|
Poodi k-rauta.ee |
Philips 65PML9019 165.1 cm (65") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Grey | 65PML9019/12.. |
|
1079.70 €
|
Poodi viron.ee |
Philips 65PML9019120% liising 197.86Eur kuni 6 kuud |
|
1187.13 €
|
Poodi rde.ee |
Telewizor Philips 65PML9019/12 Mini LED 65'' 4K Ultra HD Titan OS Ambilight | 65.. |
|
1479.19 €
|
Poodi enter24.eu |
* !!! Hind kehtib veebipoe lojaalsusprogrammi registreerunud liikmetele. Registreerimine on võimalik müüja veebipoes.
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-04-04 07:13
! Teata veast| Bränd | PHILIPS |
| Kategooria | Telerid |
| Kuva tüüp | Mini LED |
| Ekraani eraldusvõime tüüp | 4K Ultra HD |
| Ekraani eraldusvõime | 4K (3840 x 2160) |
| Bluetooth-liides | + |
| NFC | - |
| USB 2.0 liideste arv | 2 |
| DLNA | - |
| HDMI-pistikupesade arv | 4 |
| 3,5 mm kõrvaklappide pesa | + |
| Garantii | 24 |
| Garantii juriidilistele isikutele | 12 |
| Võimsus | 98 |
| Kaubamärk | Philips |
| Sügavus | 8.5 |
| Pinge | 240 |
| Helisüsteem | Dolby Atmos |
| Heli võimsus | 40 |
| Värv | Must |
| Kaal ilma aluseta | 21 |
| Ekraani kuju | Lame |
| Ekraani sagedus | 60 |
| 3D funktsioon | - |
| VESA standard | 300 x 300 |
| Taustvalgus | + |
| WiFi-liides | + |
| Mudel | 65PML9019/12 |
| Laius | 145.1 |
| Kaal | 21.5 |
| Elektritarbimine ooteseisundis | 2.0 |
| Energiatarve väljalülitatud olekus | 0.3 |
| Energiatarve, kWh/1000 h | 215 |
| Energiaklasside astmestik | A - G |
| TV diagonaal | 56-65" |
| Energiatõhususe klass | F |
| Aastane energiatarve | 98 |
| Kõrgus | 84.4 |
| Ekraani diagonaal | 65 |
| Installitud operatsioonisüsteem | Muud |
| Sügavus alusega | 31.3 |
| Kõrgus alusega | 90.4 |
| Digitaalse tuuneri tüüp | DVB-T/T2/C/S/S2 |
| Ethernet LAN (RJ-45) pistikupesa | + |
| "Smart TV" | + |
| Kontroll nutiseadme kaudu | + |
| Nutikas juhtpaneel | + |
| Protsessori mudel | Philips P5 processor |
| Vaata lisaks | |


























