Philips 50PUS7609/12
Philips 50PUS7609/12
Soovitame vaadata teised soovitused.
Kui soovite, et teavitaksime teid, kui see saabub -
vajutage 💚Ma soovin.
| Bränd | PHILIPS |
| Kategooria | Telerid |
| Kuva tüüp | UHD/QNED/QLED |
| Ekraani eraldusvõime tüüp | 4K UHD |
| Ekraani eraldusvõime | 4K (3840 x 2160) |
| Bluetooth-liides | - |
| NFC | - |
| DLNA | - |
| USB 3.x liideste arv | 2 |
| HDMI-pistikupesade arv | 3 |
| HDMI-pistikupesa tüüp | HDMI ARC |
| 3,5 mm kõrvaklappide pesa | + |
| Garantii | 24 |
| Garantii juriidilistele isikutele | 12 |
| Võimsus | 88 |
| Kaubamärk | Philips |
| Sügavus | 8.8 |
| Pinge | 240 |
| Helisüsteem | AI Sound |
| Heli võimsus | 20 |
| Värv | Hall |
| Kaal ilma aluseta | 9.1 |
| Ekraani kuju | Lame |
| Ekraani sagedus | 60 |
| 3D funktsioon | - |
| VESA standard | 200 x 300 |
| Taustvalgus | - |
| WiFi-liides | + |
| Mudel | 50PUS7609/12 |
| Seeria | - |
| Laius | 111.1 |
| Kaal | 9.3 |
| Päritoluriik | Poola |
| Elektritarbimine ooteseisundis | 2.0 |
| Energiatarve väljalülitatud olekus | 0.5 |
| Energiatarve, kWh/1000 h | 88 |
| Energiaklasside astmestik | A - G |
| Värvi nimi | Antratsiit |
| TV diagonaal | 44-50" |
| Energiatõhususe klass | F |
| Aastane energiatarve | 65 |
| Kõrgus | 65.4 |
| Ekraani diagonaal | 50 |
| Installitud operatsioonisüsteem | Muud |
| Sügavus alusega | 26 |
| Kõrgus alusega | 67.4 |
| Digitaalse tuuneri tüüp | DVB-T/T2/T2-HD/C/S/S2 |
| Ethernet LAN (RJ-45) pistikupesa | + |
| "Smart TV" | + |
| Nutikas juhtpaneel | - |
| Tootmisaasta | 2024 |
| Protsessori mudel | t |
| Vaata lisaks | |






































