Philips 43PUS8919/12
Philips 43PUS8919/12
Philips 43PUS891912kiire tarne 2-3 tööpäevaga, 0% liising 79.08Eur kuni 6 kuud |
|
474.49 €
|
Poodi rde.ee |
Telewizor Philips 43PUS8919/12 LED 43'' 4K Ultra HD Titan OS Ambilight | 43PUS8.. |
|
656.12 €
|
Poodi enter24.eu |
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-04-03 09:02
! Teata veast| Bränd | PHILIPS |
| Kategooria | Telerid |
| Kuva tüüp | LED |
| Ekraani eraldusvõime tüüp | 4K UHD |
| Ekraani eraldusvõime | 4K (3840 x 2160) |
| Bluetooth-liides | + |
| USB 2.0 liideste arv | 1 |
| DLNA | - |
| USB 3.x liideste arv | 1 |
| HDMI-pistikupesade arv | 4 |
| HDMI-pistikupesa tüüp | HDMI ARC |
| 3,5 mm kõrvaklappide pesa | + |
| Garantii | 24 |
| Kuulub komplekti | Kaasasolevad tarvikud: Kaugjuhtimispult, 2 x AAA patareid, Lauajalg, Toitejuhe, Kiirjuhend, Ohutusjuhised ja juriidiline teave |
| Garantii juriidilistele isikutele | 24 |
| Kaubamärk | Philips |
| Sügavus | 7.7 |
| Pinge | 240 |
| Heli võimsus | 20 |
| Toote kaal koos pakendiga | 13400 |
| Värv | Grafiit |
| Kaal ilma aluseta | 9.1 |
| Ekraani kuju | Lame |
| Ekraani sagedus | 144 |
| 3D funktsioon | - |
| VESA standard | 100 x 200 |
| Taustvalgus | + |
| WiFi-liides | + |
| Mudel | 43PUS8919/12 |
| Seeria | - |
| Laius | 963 |
| Kaal | 10.8 |
| Päritoluriik | Poola |
| Elektritarbimine ooteseisundis | 0.3 |
| Muud liidesed | HDMI-CEC |
| Energiatarve, kWh/1000 h | 54 |
| Energiaklasside astmestik | A - G |
| Komplekt | - |
| Pakendi kõrgus | 0.74 |
| Pakendi laius | 0.15 |
| Pakendi pikkus | 1.07 |
| Värvi nimi | Antratsiit |
| TV diagonaal | 33-43" |
| Energiatõhususe klass | G |
| Kõrgus | 56.7 |
| Ekraani diagonaal | 43 |
| Installitud operatsioonisüsteem | Muud |
| Sügavus alusega | 23.7 |
| Kõrgus alusega | 63 |
| Sisemälu, GB | 8 |
| Pildi täiustussüsteemid | „P5 Picture Perfect Engine“ |
| Digitaalse tuuneri tüüp | DVB-T/T2/T2-HD/C/S/S2 |
| Ethernet LAN (RJ-45) pistikupesa | + |
| Optiline audioühenduspesa | + |
| "Smart TV" | + |
| Tootmisaasta | 2024 |
| Vaata lisaks | |







































