Philips 42OLED818/12
Philips 42OLED818/12
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2025-07-10 15:09
! Teata veast| Bränd | PHILIPS |
| Kategooria | Telerid |
| Kuva tüüp | OLED |
| Ekraani eraldusvõime tüüp | 4K UHD |
| Ekraani eraldusvõime | 4K (3840 x 2160) |
| Bluetooth-liides | + |
| USB 2.0 liideste arv | 3 |
| DLNA | + |
| HDMI-pistikupesade arv | 4 |
| HDMI-pistikupesa tüüp | HDMI 2.1 |
| 3,5 mm kõrvaklappide pesa | + |
| Garantii | 24 |
| Garantii juriidilistele isikutele | 12 |
| Kaubamärk | Philips |
| Sügavus | 7 |
| Pinge | 240 |
| Helisüsteem | DTS:X |
| Heli võimsus | 50 |
| Toote kaal koos pakendiga | 17500 |
| Värv | Must |
| Kaal ilma aluseta | 12.6 |
| Ekraani kuju | Lame |
| Ekraani sagedus | 120 |
| 3D funktsioon | - |
| VESA standard | 300 x 300 |
| Taustvalgus | + |
| WiFi-liides | + |
| Mudel | 42OLED818/12 |
| Seeria | 4K Ambilight TV |
| Laius | 93.2 |
| Kaal | 15 |
| Päritoluriik | Holland |
| Elektritarbimine ooteseisundis | 0.3 |
| Energiatarve, kWh/1000 h | 52 |
| Energiaklasside astmestik | A - G |
| Pakendi kõrgus | 0.711 |
| Pakendi laius | 1.10 |
| Pakendi pikkus | 0.16 |
| TV diagonaal | 33-43" |
| Energiatõhususe klass | G |
| Kõrgus | 54.1 |
| Ekraani diagonaal | 42 |
| Installitud operatsioonisüsteem | Google (Android) TV |
| Sügavus alusega | 21.8 |
| Kõrgus alusega | 60.6 |
| Pildi täiustussüsteemid | Dolby Vision, HDR10+, HLG |
| Digitaalse tuuneri tüüp | DVB-T/T2/T2-HD/C/S/S2 |
| S/PDIF-liides | + |
| "Smart TV" | + |
| Protsessori mudel | P5 AI Perfect Picture |
| Vaata lisaks | |
























