Oukitel WP52 256GB
Oukitel WP52 256GB
Oukitel WP52 4/ 256GB Blue (Without Charger)0% liising 29.89Eur kuni 6 kuud Vaata lisaks |
|
179.33 €
|
Poodi rde.ee |
Mobiiltelefon OukiTel WP52, 256 GB, must v.Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 307.9 € |
|
286.90 €*
|
Poodi 1a.ee |
Mobiiltelefon OukiTel WP52, 256 GB, must v.Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 307.9 € |
|
286.90 €*
|
Poodi k-rauta.ee |
* !!! Hind kehtib veebipoe lojaalsusprogrammi registreerunud liikmetele. Registreerimine on võimalik müüja veebipoes.
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-04-04 05:05
! Teata veast| Bränd | Oukitel |
| Kategooria | Mobiiltelefonid |
| Toote tüüp | Mobiil- ja nutitelefonid |
| Kuva tüüp | LCD |
| Ekraani eraldusvõime | 720 x 1612 |
| Suurema vastupidavusega ekraan | Corning Gorilla Glass 5 |
| Mälumaht | 256 GB |
| Bluetooth-liides | + |
| Bluetoothi versioon | 5.2 |
| 4G kommunikatsiooni tugi | + |
| NFC | - |
| Garantii | 24 |
| Navigatsiooni (GPS) funktsioon | + |
| Kaitseaste (IP) | IP68 / IP69K |
| Kõneaeg kuni | 44 |
| Kaubamärk | OukiTel |
| Pakendi kogus, tk | 1 |
| Värv | Must |
| WiFi-liides | + |
| Erikaitse | Sõrmejäljelugeja |
| Aku tüüp | LiPo |
| Aku maht | 6500 |
| Audiofailide vormingud | MP3 |
| Väljalaske aasta | 2024 |
| Laadija kuulub komplekti | + |
| Mudel | WP52 |
| Näotuvastus | - |
| Eesmine kaamera | 8 MP |
| Tagumine kaamera | 48 + 2 + 0.3 MP |
| Mobiiltelefoni tüüp | Puutetundliku ekraaniga |
| Installitud operatsioonisüsteemi versioon | 14 |
| Ekraani suurus | 6.6 |
| Juhtmeta laadimine | - |
| USB-liidese tüüp | USB Type-C |
| FM-raadio | + |
| Kõrvaklappide pesa | USB Type-C |
| Aku/patarei vahetatav | - |
| Ooteaeg kuni | 830 |
| Aku kiirlaadimine | - |
| Kaal koos akuga | 281 |
| Andurid | Valguse andur |
| Videofailide formaadid | 3GP |
| SIM-kaardi tüüp | Nano SIM |
| Toetatud SIM-kaartide arv | 2 |
| Pikslite tihedus | 268 ppi |
| Taastatud | - |
| 5G kommunikatsiooni tugi | + |
| Värvi nimi | Must |
| Installitud operatsioonisüsteem | Android |
| Protsessori mudel | Mediatek Dimensity 6100+ |
| Protsessori tuumad | 8 |
| Operatiivmälu (RAM) | 4 GB |
| Videokaardi mudel | Mali-G57 MC2 |
| Välk | LED |
| Toetatud mälukaardid | MicroSD |
| Sõrmejälje lugeja | + |
| Vaata lisaks | |
































