Oukitel WP32 128GB
Oukitel WP32 128GB
Oukitel WP32 4/ 128GB Grey0% liising 27.21Eur kuni 6 kuud |
|
163.26 €
|
Poodi rde.ee |
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-04-03 16:29
! Teata veast| Bränd | Oukitel |
| Kategooria | Mobiiltelefonid |
| Toote tüüp | Mobiil- ja nutitelefonid |
| Kuva tüüp | IPS-LCD |
| Ekraani eraldusvõime | 1440 x 900 |
| Suurema vastupidavusega ekraan | Ei |
| Mälumaht | 128 GB |
| Bluetooth-liides | + |
| Bluetoothi versioon | 5.0 |
| 3G kommunikatsiooni tugi | + |
| 4G kommunikatsiooni tugi | + |
| NFC | + |
| Garantii | 24 |
| Navigatsiooni (GPS) funktsioon | + |
| Videosalvestuse kiirus | 1080@30fps |
| Kaitseaste (IP) | IP68 / IP69K |
| Toetatud keeled | Inglise |
| Kaubamärk | OukiTel |
| Pakendi kogus, tk | 1 |
| Toote kaal koos pakendiga | 650.0 |
| Värv | Must |
| Korpuse materjal | Plastik |
| WiFi-liides | + |
| Erikaitse | Sõrmejäljelugeja |
| Aku tüüp | LiPo |
| Aku maht | 6300 |
| Väljalaske aasta | 2023 |
| Laadija kuulub komplekti | + |
| Mudel | WP32 |
| Näotuvastus | - |
| Eesmine kaamera | 20 MP |
| Tagumine kaamera | 20 MP |
| Mobiiltelefoni tüüp | Puutetundliku ekraaniga |
| Installitud operatsioonisüsteemi versioon | 13 |
| Ekraani suurus | 6.26 |
| Juhtmeta laadimine | - |
| USB-liidese tüüp | USB Type-C |
| FM-raadio | - |
| Kõrvaklappide pesa | Puudub |
| Aku/patarei vahetatav | - |
| Aku kiirlaadimine | + |
| Kaal koos akuga | 297 |
| Päritoluriik | - |
| SIM-kaardi tüüp | Nano SIM |
| Toetatud SIM-kaartide arv | 2 |
| 2.5D ekraan | - |
| Pikslite tihedus | 271 ppi |
| Taastatud | - |
| 5G kommunikatsiooni tugi | - |
| Ümberpakendatud | - |
| Installitud operatsioonisüsteem | Android |
| Protsessori mudel | Unisoc Spreadtrum UMS9230 |
| Protsessori tuumad | 8 |
| Operatiivmälu (RAM) | 4 GB |
| Videokaardi mudel | Mali-G57 MP1 |
| Välk | LED |
| Toetatud mälukaardid | Micro SDXC |
| Sõrmejälje lugeja | + |
| Vaata lisaks | |


























