Oukitel WP16
Oukitel WP16
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2023-09-08 06:13
! Teata veast| Bränd | Oukitel |
| Kategooria | Mobiiltelefonid |
| Toote tüüp | Mobiil- ja nutitelefonid |
| Kuva tüüp | IPS |
| Ekraani eraldusvõime | 720 x 1560 |
| Mälumaht | 128 GB |
| Bluetooth-liides | + |
| Bluetoothi versioon | 5.0 |
| 3G kommunikatsiooni tugi | + |
| 4G kommunikatsiooni tugi | + |
| NFC | + |
| Garantii | 24 |
| Navigatsiooni (GPS) funktsioon | + |
| Kõneaeg kuni | 66 |
| Kaubamärk | OukiTel |
| Värv | Oranž |
| WiFi-liides | + |
| Aku tüüp | Li-ion |
| Aku maht | 10600 |
| Mudel | WP16 |
| Näotuvastus | - |
| Eesmine kaamera | 20 MP |
| Tagumine kaamera | 12 MP |
| Mobiiltelefoni tüüp | Puutetundliku ekraaniga |
| Installitud operatsioonisüsteemi versioon | 11 |
| Ekraani suurus | 6.39 |
| Juhtmeta laadimine | - |
| USB-liidese tüüp | USB Type-C |
| Kõrvaklappide pesa | On (3,5 mm) |
| Ooteaeg kuni | 883 |
| Kaal koos akuga | 380 |
| Andurid | Kompass |
| Sidestandard | 2G bands: GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 |
| SIM-kaardi tüüp | Nano SIM |
| Toetatud SIM-kaartide arv | 2 |
| Installitud operatsioonisüsteem | Android |
| Protsessori mudel | MediaTek Helio P60 MT6771V |
| Protsessori tuumad | 8 |
| Operatiivmälu (RAM) | 8 GB |
| Videokaardi mudel | ARM Mali-G72 MP3 @800 MHz |
| Toetatud mälukaardid | Micro SD |
| Sõrmejälje lugeja | + |
| Vaata lisaks | |
























