Oukitel WP15
Oukitel WP15
Soovitame vaadata teised soovitused.
Kui soovite, et teavitaksime teid, kui see saabub -
vajutage 💚Ma soovin.
| Bränd | Oukitel |
| Kategooria | Mobiiltelefonid |
| Toote tüüp | Mobiil- ja nutitelefonid |
| Kuva tüüp | IPS |
| Ekraani eraldusvõime | 720 x 1600 |
| Mälumaht | 128 GB |
| Bluetooth-liides | + |
| Bluetoothi versioon | 5.1 |
| 3G kommunikatsiooni tugi | + |
| 4G kommunikatsiooni tugi | + |
| WiFi Direct liides | + |
| NFC | + |
| Garantii | 24 |
| Navigatsiooni (GPS) funktsioon | + |
| Videosalvestuse kiirus | 1080p@30/60fps |
| Kaitseaste (IP) | IP68 / IP69K |
| Kõneaeg kuni | 130 |
| Toetatud keeled | Eesti |
| Kaubamärk | OukiTel |
| Värv | Must |
| WiFi-liides | + |
| Mudel | WP15, 128 GB |
| Erikaitse | Löögikindel |
| Aku tüüp | LiPo |
| Aku maht | 15600 |
| Audiofailide vormingud | MP3 |
| Näotuvastus | + |
| Eesmine kaamera | 8 MP |
| Tagumine kaamera | 48 MP |
| Mobiiltelefoni tüüp | Puutetundliku ekraaniga |
| Installitud operatsioonisüsteemi versioon | 11 |
| Ekraani suurus | 6.51 |
| Juhtmeta laadimine | - |
| USB-liidese tüüp | USB Type-C |
| FM-raadio | + |
| Kõrvaklappide pesa | USB Type-C |
| Aku/patarei vahetatav | - |
| Ooteaeg kuni | 54.166666666666664 |
| Andurid | Kompass |
| Sidestandard | GSM: B2/B3/B5/B8; CDMA: BCO/BC1 (RXD); WCDMA: B1/B2/B4/B5/B8/B6/B19(RXD); FDD: B1/B2/B3/B4/B5/B7/B8/B12/B13/B17/B18/B19/B20/B25/B26/B28A/B28B/B66; TDD:B34/B38/B5G39/B40/B41; NR: n1/3/5/8/20/28/38/41/77/78/79 |
| Videofailide formaadid | MP4 |
| Defekti/puudusega kaup | Emaplaadi ja laadimisplaadi väljavahetamine |
| Installitud operatsioonisüsteem | Android |
| Versioon | 11 |
| Protsessori mudel | MT6833 Dimensity 700 |
| Protsessori tuumad | 8 |
| Operatiivmälu (RAM) | 8 GB |
| Videokaardi mudel | Mali-G57 MC2 |
| Toetatud mälukaardid | Micro SD |
| Vaata lisaks | |




























