Nokia G42 128GB
Nokia G42 128GB
Soovitame vaadata teised soovitused.
Kui soovite, et teavitaksime teid, kui see saabub -
vajutage 💚Ma soovin.
| Bränd | Nokia |
| Kategooria | Mobiiltelefonid |
| Toote tüüp | Mobiil- ja nutitelefonid |
| Kuva tüüp | IPS LCD |
| Ekraani eraldusvõime | 720 x 1612 |
| Suurema vastupidavusega ekraan | Corning Gorilla Glass 3 |
| Mälumaht | 128 GB |
| Bluetooth-liides | + |
| Bluetoothi versioon | 5.1 |
| 3G kommunikatsiooni tugi | + |
| 4G kommunikatsiooni tugi | + |
| WiFi Direct liides | + |
| NFC | - |
| Garantii | 24 |
| Navigatsiooni (GPS) funktsioon | + |
| Videosalvestuse kiirus | 1080p@30fps |
| Kaubamärk | Nokia |
| Pakendi kogus, tk | 1 |
| Värv | Hall |
| Korpuse materjal | Klaas |
| WiFi-liides | + |
| Erikaitse | Tolmukindel |
| Aku tüüp | LiPo |
| Aku maht | 5000 |
| Väljalaske aasta | 2023 |
| Mudel | G42 |
| Näotuvastus | - |
| Eesmine kaamera | 8 MP |
| Tagumine kaamera | 50 + 2 + 2 MP |
| Mobiiltelefoni tüüp | Puutetundliku ekraaniga |
| Installitud operatsioonisüsteemi versioon | 13 |
| Ekraani suurus | 6.56 |
| Juhtmeta laadimine | + |
| USB-liidese tüüp | USB Type-C |
| FM-raadio | + |
| Kõrvaklappide pesa | On (3,5 mm) |
| Aku/patarei vahetatav | - |
| Aku kiirlaadimine | + |
| Kaal koos akuga | 193.8 |
| Andurid | Kompass |
| Sidestandard | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6 |
| SIM-kaardi tüüp | Nano SIM |
| Toetatud SIM-kaartide arv | 2 |
| 2.5D ekraan | + |
| Pikslite tihedus | 269 ppi |
| Installitud operatsioonisüsteem | Android |
| Protsessori mudel | Qualcomm SM4350-AC Snapdragon 480+ 5G (8 nm) |
| Protsessori tuumad | 8 |
| Operatiivmälu (RAM) | 6 GB |
| Videokaardi mudel | Adreno 619 |
| Välk | Sisseehitatud |
| Toetatud mälukaardid | microSDXC |
| Sõrmejälje lugeja | + |
| Vaata lisaks | |












































