Nikon Z50
Nikon Z50
Digifotoaparaat Nikon Z50 Body, must v.Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 749 € Vaata lisaks |
|
735.32 €*
|
Poodi k-rauta.ee |
Digifotoaparaat Nikon Z50 Body, must v.Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 749 € Vaata lisaks |
|
735.32 €*
|
Poodi 1a.ee |
Nikon Z50 Body, MustHind kenthib KAUP24 PLUS likmetle. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvateleklientidele on hind 849.0 € Vaata lisaks |
|
735.32 €*
|
Poodi kaup24.ee |
Süsteemikaamera Nikon Z50 + NIKKOR Z DX 16–50 mm f/3,5–6,3 VR + NIKKOR Z DX 50–2..Tarne laos olevatele toodetele 2–3 päevaga, maksa 6 võrdses osas. |
|
1216.52 €
|
Poodi bigbox.ee |
Nikon Z50 + 16-50 VR + 50-250 VR Black0% liising 207.07Eur kuni 6 kuud Vaata lisaks |
|
1242.44 €
|
Poodi rde.ee |
* !!! Hind kehtib veebipoe lojaalsusprogrammi registreerunud liikmetele. Registreerimine on võimalik müüja veebipoes.
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-04-01 18:08
! Teata veast| Bränd | NIKON |
| Kategooria | Digikaamerad |
| Toote tüüp | Hübriidkaamerad |
| Bluetooth-liides | + |
| Garantii | 24 |
| Navigatsiooni (GPS) funktsioon | - |
| Videosalvestuse kiirus | 1080p@60fps |
| Kuulub komplekti | Kaamera, Nikkor Z DX 18–140 mm f/3,5–6,3 VR objektiiv |
| Täiendav info | SnapBridge rakendus. |
| Kaubamärk | Nikon |
| Värv | Must |
| WiFi-liides | + |
| Mudel | Z50 + Nikkor Z DX 18-140mm f/3.5-6.3 VR |
| Pikkus | 126.5 |
| Laius | 60 |
| Kaal | 395 |
| Videofailide formaadid | MOV |
| Patareid | Li-ion |
| Toide | Aku |
| Videoproportsioon | 16:9 |
| Diafragma | F3.5-6.3 / F22-40 |
| Sisemälu | - |
| Kõrgus | 93.5 |
| Ekraani diagonaal | 3.2 |
| Puutetundlik ekraan | + |
| Anduri tüüp | CMOS |
| Megapikslite arv | 20.9 |
| Patareid on komplektis | + |
| Patareide arv | 1 |
| Fookuse kaugus | 140 |
| Kaamera tundlikkus (ISO) | 51200 |
| Sensori suurus | 23.5 x 15.7 mm |
| Valge värvi bilanss | Auto (3 tüüpi), värvitemperatuuri valik (2500-10 000 K), pilvine, otsene päikesevalgus, välk, luminofoorlamp (7 tüüpi), hõõglamp, automaatne režiim loomulikule valgusele, käsitsi reguleerimine (kuni 6 väärtust saab salvestada), varjundid. |
| Maksimaalne eraldusvõime | 5568 x 3712 |
| Optika | Nikon Nikkor Z DX 18-140mm f/3.5-6.3 VR |
| Käsitsi fokuseerimine | + |
| Autofokuseerimine | + |
| Autofokuseerimise tüüp | Hübriidne autofokuseerimise süsteem |
| Videootsija | On (elektrooniline pildiotsija) |
| Särituse kompenseerimine | -5 kuni +5 EV 1/3 või 1/2 EV sammuga |
| Katiku kiirus | 1/4000 - 30 sek. |
| Välk | Sisseehitatud (Pop-up) |
| Välgu režiimid | Fill-flash |
| Pildistamisrežiimid | 4K |
| Ekraani eraldusvõime punktides | 1040000 |
| Keeratav ekraan | + |
| Mikrofon | On (Stereo) |
| 3D-pildistamine | - |
| Pildi formaadid | NEF |
| Toetatud mälukaardid | UHS-I |
| Liidesed | HDMI Type D |
| Vaata lisaks | |
































