myPhone Hammer Construction 2 256GB
myPhone Hammer Construction 2 256GB
Hammer Construction 2 Thermal 5G Military Edition Green 6.58 " IPS 1080 x 2408 p..Vaata lisaks |
|
486.74 €
|
Poodi alfashop.ee |
Hammer Construction | 2 Thermal 5G | Orange | 6.58 " | IPS | 1080 x 2408 pixels ..Vaata lisaks |
|
489.00 €
|
Poodi techmarket.ee |
Hammer | Construction | 2 Thermal 5G | Orange | 6.58 " | IPS | 1080 x 2408 pixel..Vaata lisaks |
|
489.30 €
|
Poodi galador.ee |
Mobiiltelefon Hammer Construction 2, 256GB, oranž v.Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 568.56 € Vaata lisaks |
|
489.99 €*
|
Poodi 1a.ee |
Mobiiltelefon Hammer Construction 2, 256GB, oranž v.Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 568.56 € Vaata lisaks |
|
489.99 €*
|
Poodi k-rauta.ee |
Hammer Construction 2 Thermal 5G, oranž - NutitelefonHind kehtib Sõprade Ringi liikmetele. Tavahind: 599.99 € Vaata lisaks |
|
489.99 €*
|
Poodi euronics.ee |
Homematic HAMMER Construction 2 Thermal 5G, Orange, Dual SIM | TEL000962 | 59029.. |
|
495.30 €
|
Poodi viron.ee |
Hammer Construction | 2 Thermal 5G | Orange | 6.58 " | IPS | 1080 x 2408 pixels ..Vaata lisaks |
|
509.90 €
|
Poodi arvutitark.ee |
Telefon Myphone HAMMER Construction 2 5G Thermal 8/256GB Military EditionHind kenthib KAUP24 PLUS likmetle. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvateleklientidele on hind 624.0 € |
|
509.99 €*
|
Poodi kaup24.ee |
Myphone Smartfon myPhone Hammer Construction 2 5G 256GB THERMAL pomarańczowyVaata lisaks |
|
513.25 €
|
Poodi percte.eu |
Myphone Hammer Construction 2 5G Thermal 8/ 256GB Black/ Orange0% liising 85.54Eur kuni 6 kuud Vaata lisaks |
|
513.26 €
|
Poodi rde.ee |
Hammer Construction | 2 Thermal 5G Military Edition | Green | 6.58 " | IPS | 108..Vaata lisaks |
|
529.00 €
|
Poodi fotofabrikas.lt |
Myphone Smartfon myPhone Hammer Construction 2 5G 256GB THERMAL pomarańczowyVaata lisaks |
|
530.76 €
|
Poodi eestipoisid.eu |
Telefon Hammer Construction 2 5G 6GB/256GB Thermal OrangeTarne laos olevatele toodetele 2–3 päevaga, maksa 6 võrdses osas. |
|
530.83 €
|
Poodi bigbox.ee |
Viedtālrunis myPhone Hammer Construction 2 5G 256GB THERMAL Orange | HAMMER CONS..Vaata lisaks |
|
538.53 €
|
Poodi enter24.eu |
* !!! Hind kehtib veebipoe lojaalsusprogrammi registreerunud liikmetele. Registreerimine on võimalik müüja veebipoes.
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-05-23 16:26
! Teata veast| Bränd | HAMMER |
| Kategooria | Mobiiltelefonid |
| Toote tüüp | Mobiil- ja nutitelefonid |
| Kuva tüüp | IPS TFT |
| Ekraani eraldusvõime | 1080 x 2408 |
| Suurema vastupidavusega ekraan | Corning Gorilla Glass 5 |
| Mälumaht | 256 GB |
| Mälukaardi maksimaalne maht | 1000 |
| Bluetooth-liides | + |
| Bluetoothi versioon | 5.3 |
| 3G kommunikatsiooni tugi | + |
| 4G kommunikatsiooni tugi | + |
| WiFi Direct liides | - |
| NFC | + |
| Garantii | 24 |
| Navigatsiooni (GPS) funktsioon | + |
| Kaitseaste (IP) | IP69 |
| Kõneaeg kuni | 20 |
| Toetatud keeled | Inglise |
| Kaubamärk | MyPhone |
| Pakendi kogus, tk | 1 |
| Värv | Must |
| WiFi-liides | + |
| Erikaitse | Sõrmejäljelugeja |
| Aku tüüp | LiPo |
| Aku maht | 6500 |
| Audiofailide vormingud | MP3 |
| Väljalaske aasta | 2024 |
| Laadija kuulub komplekti | + |
| Mudel | Hammer Construction 2 |
| Näotuvastus | + |
| Eesmine kaamera | 8 MP |
| Tagumine kaamera | 108 + 20 + 12 + 5 + 2 MP |
| Mobiiltelefoni tüüp | Puutetundliku ekraaniga |
| Installitud operatsioonisüsteemi versioon | 14 |
| Ekraani suurus | 6.58 |
| Juhtmeta laadimine | + |
| USB-liidese tüüp | USB Type-C |
| FM-raadio | + |
| Kõrvaklappide pesa | On (3,5 mm) |
| Aku/patarei vahetatav | - |
| Ooteaeg kuni | 200 |
| Aku kiirlaadimine | + |
| Kaal koos akuga | 300.5 |
| Andurid | Valguse andur |
| Päritoluriik | - |
| Videofailide formaadid | MOV |
| SIM-kaardi tüüp | eSIM |
| Toetatud SIM-kaartide arv | 2 |
| 2.5D ekraan | + |
| Pikslite tihedus | 401 ppi |
| Taastatud | - |
| 5G kommunikatsiooni tugi | + |
| Ümberpakendatud | - |
| Installitud operatsioonisüsteem | Android |
| Protsessori mudel | MediaTek Dimensity 6300 MT6835T |
| Protsessori tuumad | 8 |
| Operatiivmälu (RAM) | 8 GB |
| Videokaardi mudel | ARM Mali-G57 MC2 |
| Välk | LED |
| Toetatud mälukaardid | Micro SD |
| Sõrmejälje lugeja | + |
| Vaata lisaks | |







































