myPhone Hammer Construction 2 128GB
myPhone Hammer Construction 2 128GB
Myphone Smartfon myPhone Construction 2 5G 6/128GB Czarno-srebrny (CONSTRUCTION ..Vaata lisaks |
|
298.06 €
|
Poodi percte.eu |
Hammer Construction | 2 5G | Silver | 6.58 " | IPS | 1080 x 2408 pixels | Mediat..Vaata lisaks |
|
306.20 €
|
Poodi multo.eu |
Myphone Smartfon myPhone Construction 2 5G 6/128GB Czarno-srebrny (CONSTRUCTION ..Vaata lisaks |
|
308.47 €
|
Poodi eestipoisid.eu |
Viedtālrunis myPhone Construction 2 5G 6/128GB Black-Silver (CONSTRUCTION 2 5G S..Vaata lisaks |
|
314.51 €
|
Poodi enter24.eu |
Hammer Construction | 2 5G | Silver | 6.58 " | IPS | 1080 x 2408 pixels | Mediat.. |
|
315.00 €
|
Poodi techmarket.ee |
Hammer Construction | 2 5G | Silver | 6.58 " | IPS | 1080 x 2408 pixels | Mediat..Vaata lisaks |
|
316.00 €
|
Poodi galador.ee |
Mobiiltelefon Hammer Construction 2, 128GB, must v.Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 359 € Vaata lisaks |
|
319.99 €*
|
Poodi 1a.ee |
Mobiiltelefon Hammer Construction 2, 128GB, must v.Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 359 € Vaata lisaks |
|
319.99 €*
|
Poodi k-rauta.ee |
Hammer Construction 2 5G, 128 GB, hõbe - NutitelefonHind kehtib Sõprade Ringi liikmetele. Tavahind: 389.99 € |
|
319.99 €*
|
Poodi euronics.ee |
Myphone Hammer Construction 2 5G 6/ 128GB Black/ Silver0% liising 53.52Eur kuni 6 kuud Vaata lisaks |
|
321.14 €
|
Poodi rde.ee |
Hammer Construction | 2 5G | Silver | 6.58 " | IPS | 1080 x 2408 pixels | Mediat.. |
|
326.10 €
|
Poodi arvutitark.ee |
Hammer Construction | 2 5G | Silver | 6.58 " | IPS | 1080 x 2408 pixels | Mediat.. |
|
339.00 €
|
Poodi fotofabrikas.lt |
Hammer Construction 2 5G Silver 6.58 " IPS 1080 x 2408 pixels Mediatek Dimensity.. |
|
340.17 €
|
Poodi alfashop.ee |
Telefon Hammer Construction 2 5G 6GB/128GB SilverTarne laos olevatele toodetele 2–3 päevaga, maksa 6 võrdses osas. |
|
379.99 €
|
Poodi bigbox.ee |
* !!! Hind kehtib veebipoe lojaalsusprogrammi registreerunud liikmetele. Registreerimine on võimalik müüja veebipoes.
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-05-26 08:42
! Teata veast| Bränd | HAMMER |
| Kategooria | Mobiiltelefonid |
| Toote tüüp | Mobiil- ja nutitelefonid |
| Kuva tüüp | IPS TFT |
| Ekraani eraldusvõime | 1080 x 2408 |
| Mälumaht | 128 GB |
| Bluetooth-liides | + |
| Bluetoothi versioon | 5.3 |
| 3G kommunikatsiooni tugi | + |
| 4G kommunikatsiooni tugi | + |
| NFC | + |
| Garantii | 24 |
| Navigatsiooni (GPS) funktsioon | + |
| Kaitseaste (IP) | IP69 |
| Kaubamärk | MyPhone |
| Pakendi kogus, tk | 1 |
| Värv | Hõbe |
| WiFi-liides | + |
| Erikaitse | Sõrmejäljelugeja |
| Aku tüüp | LiPo |
| Aku maht | 6500 |
| Audiofailide vormingud | MP3 |
| Väljalaske aasta | 2024 |
| Laadija kuulub komplekti | + |
| Mudel | Hammer Construction 2 |
| Näotuvastus | + |
| Eesmine kaamera | 8 MP |
| Tagumine kaamera | 108 + 20 + 12 + 5 + 2 MP |
| Mobiiltelefoni tüüp | Puutetundliku ekraaniga |
| Installitud operatsioonisüsteemi versioon | 14 |
| Ekraani suurus | 6.58 |
| Juhtmeta laadimine | + |
| USB-liidese tüüp | USB Type-C |
| FM-raadio | + |
| Kõrvaklappide pesa | On (3,5 mm) |
| Aku/patarei vahetatav | - |
| Aku kiirlaadimine | + |
| Kaal koos akuga | 300.5 |
| Andurid | Valguse andur |
| Videofailide formaadid | MOV |
| SIM-kaardi tüüp | Nano SIM |
| Toetatud SIM-kaartide arv | 2 |
| 2.5D ekraan | + |
| Pikslite tihedus | 401 ppi |
| Taastatud | - |
| 5G kommunikatsiooni tugi | + |
| Ümberpakendatud | - |
| Värvi nimi | Must |
| Installitud operatsioonisüsteem | Android |
| Protsessori mudel | MediaTek Dimensity 6300 MT6835T |
| Protsessori tuumad | 8 |
| Operatiivmälu (RAM) | 6 GB |
| Videokaardi mudel | ARM Mali-G57 MC2 |
| Välk | LED |
| Toetatud mälukaardid | Micro SDXC |
| Sõrmejälje lugeja | + |
| Vaata lisaks | |






































