Motorola Moto E14 64GB
Motorola Moto E14 64GB
Motorola Moto E14 2/ 64GB Graphite Grey0% liising 17.84Eur kuni 6 kuud |
|
107.06 €
|
Poodi rde.ee |
Telefon Motorola Moto E14 2GB/64GB Graphite GreyTarne laos olevatele toodetele 2–3 päevaga, maksa 6 võrdses osas. |
|
107.06 €
|
Poodi bigbox.ee |
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-04-04 15:23
! Teata veast| Bränd | MOTOROLA |
| Kategooria | Mobiiltelefonid |
| Toote tüüp | Mobiil- ja nutitelefonid |
| Kuva tüüp | IPS-LCD |
| Ekraani eraldusvõime | 720 x 1612 |
| Suurema vastupidavusega ekraan | Corning Gorilla Glass 3 |
| Mälumaht | 64 GB |
| Bluetooth-liides | + |
| Bluetoothi versioon | 5.0 |
| 3G kommunikatsiooni tugi | + |
| 4G kommunikatsiooni tugi | + |
| NFC | - |
| Garantii | 24 |
| Navigatsiooni (GPS) funktsioon | + |
| Videosalvestuse kiirus | 1080p@30fps |
| Toetatud keeled | Inglise |
| Kaubamärk | Motorola |
| Pakendi kogus, tk | 1 |
| Värv | Grafiit |
| Korpuse materjal | Plastik |
| WiFi-liides | + |
| Aku tüüp | Li-ion |
| Aku maht | 5000 |
| Laadija kuulub komplekti | + |
| Mudel | Moto E14 |
| Eesmine kaamera | 5 MP |
| Tagumine kaamera | 13 MP |
| Mobiiltelefoni tüüp | Puutetundliku ekraaniga |
| Installitud operatsioonisüsteemi versioon | 14 |
| Ekraani suurus | 6.56 |
| Juhtmeta laadimine | - |
| USB-liidese tüüp | USB Type-C |
| FM-raadio | - |
| Kõrvaklappide pesa | On (3,5 mm) |
| Aku/patarei vahetatav | - |
| Aku kiirlaadimine | + |
| Kaal koos akuga | 178 |
| Andurid | Lähedusandur |
| Päritoluriik | - |
| SIM-kaardi tüüp | Nano SIM |
| Toetatud SIM-kaartide arv | 2 |
| 2.5D ekraan | - |
| Pikslite tihedus | 269 ppi |
| Taastatud | - |
| 5G kommunikatsiooni tugi | - |
| Ümberpakendatud | - |
| Installitud operatsioonisüsteem | Android |
| Protsessori mudel | Unisoc T606 (12 nm) |
| Protsessori tuumad | 8 |
| Operatiivmälu (RAM) | 2 GB |
| Videokaardi mudel | Mali-G57 MP1 |
| Välk | LED |
| Toetatud mälukaardid | Micro SD |
| Vaata lisaks | |











































