Motorola Moto E13 64GB
Motorola Moto E13 64GB
Soovitame vaadata teised soovitused.
Kui soovite, et teavitaksime teid, kui see saabub -
vajutage 💚Ma soovin.
| Bränd | Motorola |
| Kategooria | Mobiiltelefonid |
| Toote tüüp | Mobiil- ja nutitelefonid |
| Kuva tüüp | IPS LCD |
| Ekraani eraldusvõime | 720 x 1600 |
| Suurema vastupidavusega ekraan | Ei |
| Mälumaht | 64 GB |
| Bluetooth-liides | + |
| Bluetoothi versioon | 5.0 |
| 3G kommunikatsiooni tugi | + |
| 4G kommunikatsiooni tugi | + |
| NFC | - |
| Garantii | 24 |
| Navigatsiooni (GPS) funktsioon | + |
| Videosalvestuse kiirus | 1080p@30fps |
| Toetatud keeled | Eesti |
| Kaubamärk | Motorola |
| Pakendi kogus, tk | 1 |
| Värv | Must |
| Korpuse materjal | Klaas |
| WiFi-liides | + |
| Erikaitse | Niiskuskindel |
| Aku tüüp | LiPo |
| Aku maht | 5000 |
| Väljalaske aasta | 2023 |
| Laadija kuulub komplekti | + |
| Mudel | Moto E13 |
| Näotuvastus | - |
| Eesmine kaamera | 5 MP |
| Tagumine kaamera | 13 MP |
| Mobiiltelefoni tüüp | Puutetundliku ekraaniga |
| Installitud operatsioonisüsteemi versioon | 13 |
| Ekraani suurus | 6.5 |
| Juhtmeta laadimine | - |
| USB-liidese tüüp | USB Type-C |
| FM-raadio | + |
| Kõrvaklappide pesa | On (3,5 mm) |
| Aku/patarei vahetatav | - |
| Kaal koos akuga | 179.5 |
| Andurid | RGB valguse andur |
| Sidestandard | GSM / HSPA / LTE. 2G GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 - SIM 1 & SIM 2. 3G HSDPA 850 / 900 / 2100. 4G 1, 3, 5, 7, 8, 28, 38, 40, 41. 1, 3, 5, 7, 8, 20, 28, 38, 40, 41. HSPA, LTE |
| SIM-kaardi tüüp | Nano SIM |
| Toetatud SIM-kaartide arv | 2 |
| 2.5D ekraan | - |
| Pikslite tihedus | 270 ppi |
| Installitud operatsioonisüsteem | Android |
| Protsessori mudel | Unisoc T606 (12 nm) |
| Protsessori tuumad | 8 |
| Operatiivmälu (RAM) | 2 GB |
| Videokaardi mudel | Mali-G57 MP1 |
| Välk | Sisseehitatud |
| Toetatud mälukaardid | Micro SDXC |
| Sõrmejälje lugeja | - |
| Aku garantii | 12 |
| Vaata lisaks | |



































