Motorola Edge 50 Pro 512GB
Motorola Edge 50 Pro 512GB
Motorola Edge 50 Pro 12/ 512GB Black Beauty0% liising 68.32Eur kuni 6 kuud |
|
409.91 €
|
Poodi rde.ee |
Motorola Smartfon Motorola Edge 50 Pro 5G 12/512GB Fioletowy (Luxe Lavender) |
|
486.65 €
|
Poodi percte.eu |
Motorola Edge 50 Pro 5G 12/512GB Purple (Luxe Lavender) | PB1J0004PL | 840023257.. |
|
495.50 €
|
Poodi multo.eu |
Nutitelefon Motorola Edge 50 Pro 5G 12/512GB Purple (Luxe Lavender) | PB1J0004PL.. |
|
505.27 €
|
Poodi enter24.eu |
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-04-03 10:01
! Teata veast| Bränd | Motorola |
| Kategooria | Mobiiltelefonid |
| Toote tüüp | Mobiil- ja nutitelefonid |
| Kuva tüüp | P-OLED |
| Ekraani eraldusvõime | 1220 x 2712 |
| Suurema vastupidavusega ekraan | Corning Gorilla Glass |
| Mälumaht | 512 GB |
| Bluetooth-liides | + |
| Bluetoothi versioon | 5.4 |
| 3G kommunikatsiooni tugi | + |
| 4G kommunikatsiooni tugi | + |
| WiFi Direct liides | + |
| NFC | + |
| Garantii | 24 |
| Navigatsiooni (GPS) funktsioon | + |
| Videosalvestuse kiirus | 4K@30fps |
| Kaitseaste (IP) | IP68 |
| Kaubamärk | Motorola |
| Pakendi kogus, tk | 2 |
| Värv | Must |
| WiFi-liides | + |
| Erikaitse | Tolmukindel |
| Aku tüüp | LiPo |
| Aku maht | 4500 |
| Väljalaske aasta | 2024 |
| Laadija kuulub komplekti | + |
| Mudel | Edge 50 Pro |
| Eesmine kaamera | 50 MP |
| Tagumine kaamera | 50 + 13 + 10 MP |
| Mobiiltelefoni tüüp | Puutetundliku ekraaniga |
| Installitud operatsioonisüsteemi versioon | 14 |
| Ekraani suurus | 6.7 |
| Juhtmeta laadimine | + |
| USB-liidese tüüp | USB Type-C |
| FM-raadio | - |
| Kõrvaklappide pesa | On (3,5 mm) |
| Aku/patarei vahetatav | - |
| Aku kiirlaadimine | + |
| Kaal koos akuga | 186 |
| Andurid | Valguse andur |
| Sidestandard | GSM / HSPA / LTE / 5G |
| SIM-kaardi tüüp | Nano SIM |
| Toetatud SIM-kaartide arv | 2 |
| Pikslite tihedus | 446 ppi |
| Taastatud | - |
| 5G kommunikatsiooni tugi | + |
| Ümberpakendatud | - |
| Värvi nimi | Must |
| Installitud operatsioonisüsteem | Android |
| Protsessori mudel | Qualcomm SM7550-AB Snapdragon 7 Gen 3 |
| Protsessori tuumad | 8 |
| Operatiivmälu (RAM) | 12 GB |
| Videokaardi mudel | Adreno 720 |
| Välk | Sisseehitatud |
| Toetatud mälukaardid | - |
| Sõrmejälje lugeja | + |
| Aku garantii | 12 |
| Vaata lisaks | |
















































