Meeste hübriidjalgratas Romet Orkan 3 D Lite, 28, 20, valge
Meeste hübriidjalgratas Romet Orkan 3 D Lite, 28, 20, valge
Soovitame vaadata teised soovitused.
Kui soovite, et teavitaksime teid, kui see saabub -
vajutage 💚Ma soovin.
| Bränd | ROMET |
| Kategooria | Meeste jalgrattad |
| Toote tüüp | Jalgrattad |
| Komplektis | Jalgratas |
| Garantii | 24 |
| Mmaksimaalne kasv | 185 |
| Kaubamärk | Romet |
| Värv | Valge |
| Minimaalne pikkus | 178 |
| Mudel | Lite |
| Kollektsioon | Orkan 3 D |
| Raami suurus | 20" |
| Kaal | 14.5 |
| Päritoluriik | Poola |
| Jalgratas on mõeldud | Naistele |
| Korviga | - |
| Kasutaja/-te maksimaalne kehakaal | 115 |
| Tootmisaasta | 2023 |
| Raami materjal | Alumiinium |
| Esipiduri tüüp | V-tüüpi, mehaanilised |
| Tagumise piduri tüüp | V-tüüpi, mehaanilised |
| Jalgratta tüüp | Hübriid- |
| Kokkupandav | - |
| Raami mudel | Aluminium 6061 |
| Velje materjal | Alumiinium |
| Velje tüüp | Aluminum two-chamber |
| Rehvid | 700×42C |
| Rattarummid | Guli |
| Kahvli tüüp | Amortiseeriv |
| Kahvli käik | 100 |
| Kahvli mudel | SR Suntour M3010 |
| Tagumine amortisaator | - |
| Piduri mudel | Aluminum |
| Jõuülekanne | Shimano Tourney FD-TY510 / Shimano Alivio RD-T4000 |
| Käikude arv | 24 |
| Käigu vahetuse kangid | Shimano ST-EF500 |
| Eesmine käiguvaheti | Shimano HG200 (12-32), 8s |
| Tagumine käiguvaheti | Shimano FC-TY301, 48/38/28, 170/175 mm |
| Roolisammas | Aluminum 90 mm |
| Rool | Aluminum 680 mm |
| Sadula alus | Aluminum 30.9 mm 350 mm |
| Sadul | Vader |
| Kokkupaneku % | 85 |
| Esiratta suurus | 28 |
| Tagumise/-te ratta/rataste suurus | 28 |
| Vaata lisaks | |













