Jalgratas Romet Wagant 2, 28, 19, hall-grafiit
Jalgratas Romet Wagant 2, 28, 19, hall-grafiit
Jalgratas maanteeratas Romet Wagant 2, 28 ", 19" raam, hall v./grafiit v.Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 639 € |
|
491.10 €*
|
Poodi 1a.ee |
Jalgratas maanteeratas Romet Wagant 2, 28 ", 19" raam, hall v./grafiit v.Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 639 € |
|
491.10 €*
|
Poodi k-rauta.ee |
Dviratis Romet Wagant 2 2025 grey-graphite-19" / MTarne laos olevatele toodetele 2–3 päevaga, maksa 6 võrdses osas. |
|
544.87 €
|
Poodi bigbox.ee |
* !!! Hind kehtib veebipoe lojaalsusprogrammi registreerunud liikmetele. Registreerimine on võimalik müüja veebipoes.
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-05-19 17:58
! Teata veast| Bränd | ROMET |
| Kategooria | Meeste jalgrattad |
| Toote tüüp | Jalgrattad |
| Komplektis | Lamp |
| Garantii | 24 |
| Mmaksimaalne kasv | 178 |
| Kaubamärk | Romet |
| Värv | Grafiit |
| Minimaalne pikkus | 168 |
| Mudel | 2 |
| Kollektsioon | Wagant |
| Raami suurus | 19" |
| Kaal | 17.2 |
| Päritoluriik | Poola |
| Jalgratas on mõeldud | Universaalne |
| Korviga | - |
| Kasutaja/-te maksimaalne kehakaal | 115 |
| Tootmisaasta | 2024 |
| Raami materjal | Alumiinium |
| Esipiduri tüüp | Ketas-tüüpi, mehaanilised |
| Tagumise piduri tüüp | Ketas-tüüpi, mehaanilised |
| Jalgratta tüüp | Maanteeratas |
| Kokkupandav | - |
| Raami mudel | Alumiinium 6061 |
| Velje materjal | Alumiinium |
| Velje tüüp | Aluminum two-chamber |
| Rehvid | Mitas Hook 700x40C |
| Rattarummid | Alumiinium |
| Kahvli tüüp | Amortiseeriv |
| Kahvli käik | 100 |
| Kahvli mudel | Cushioned |
| Tagumine amortisaator | - |
| Piduri mudel | Disc |
| Jõuülekanne | Shimano FD-TY510 / Shimano Altus RD-M310 |
| Käikude arv | 21 |
| Käigu vahetuse kangid | Shimano ST-EF500 |
| Eesmine käiguvaheti | Shimano MF-TZ500 14-28T 7 speeds |
| Tagumine käiguvaheti | Shimano FC-TY301 48/38/28T 170mm |
| Roolisammas | MTS-C297 90mm/180mm |
| Rool | Teras 610mm |
| Sadula alus | Alumiinium 30,9 mm 350 mm |
| Sadul | Selle Royal 5094 |
| Kokkupaneku % | 85 |
| Esiratta suurus | 28 |
| Tagumise/-te ratta/rataste suurus | 28 |
| Vaata lisaks | |











