Manta 55LUW121D
Manta 55LUW121D
Televiisor Manta LUW121D 55LUW121D, 55 ", 4K UHDHind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 459 € |
|
429.00 €*
|
Poodi 1a.ee |
Televiisor Manta LUW121D 55LUW121D, 55 ", 4K UHDHind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 459 € |
|
429.00 €*
|
Poodi k-rauta.ee |
Manta 55LUW121DHind kenthib KAUP24 PLUS likmetle. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvateleklientidele on hind 569.0 € |
|
429.00 €*
|
Poodi kaup24.ee |
* !!! Hind kehtib veebipoe lojaalsusprogrammi registreerunud liikmetele. Registreerimine on võimalik müüja veebipoes.
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-03-26 20:03
! Teata veast| Bränd | MANTA |
| Kategooria | Telerid |
| Kuva tüüp | Mini LED |
| Ekraani eraldusvõime tüüp | 4K UHD |
| Ekraani eraldusvõime | 4K (3840 x 2160) |
| Bluetooth-liides | + |
| USB 2.0 liideste arv | 2 |
| HDMI-pistikupesade arv | 3 |
| HDMI-pistikupesa tüüp | HDMI 2.0 |
| 3,5 mm kõrvaklappide pesa | + |
| Garantii | 24 |
| Garantii juriidilistele isikutele | 12 |
| Kaubamärk | Manta |
| Sügavus | 9.3 |
| Pinge | 100 |
| Helisüsteem | Dolby Digital Plus |
| Heli võimsus | 16 |
| Värv | Must |
| Ekraani kuju | Lame |
| Ekraani sagedus | 60 |
| 3D funktsioon | - |
| VESA standard | 200 x 200 |
| Taustvalgus | - |
| WiFi-liides | + |
| Mudel | 55LUW121D |
| Seeria | LUW121D |
| Laius | 124.37 |
| Kaal | 12.5 |
| Elektritarbimine ooteseisundis | 0.5 |
| Energiatarve väljalülitatud olekus | 0.5 |
| Energiatarve, kWh/1000 h | 73 |
| Energiaklasside astmestik | A - G |
| Komplekt | - |
| TV diagonaal | 51-55" |
| Energiatõhususe klass | F |
| Aastane energiatarve | 71 |
| Kõrgus | 72.23 |
| Ekraani diagonaal | 55 |
| Installitud operatsioonisüsteem | webOS |
| Sügavus alusega | 25.5 |
| Kõrgus alusega | 78.15 |
| Sisemälu, GB | 8 |
| Pildi täiustussüsteemid | HDR10 |
| Digitaalse tuuneri tüüp | DVB-T2 |
| Ethernet LAN (RJ-45) pistikupesa | + |
| Optiline audioühenduspesa | + |
| "Smart TV" | + |
| Kontroll nutiseadme kaudu | + |
| Nutikas juhtpaneel | - |
| Vaata lisaks | |































