Linnaratas Romet Pop Art Classic 28 Alu 2022, 20, sinine
Linnaratas Romet Pop Art Classic 28 Alu 2022, 20, sinine
Soovitame vaadata teised soovitused.
Kui soovite, et teavitaksime teid, kui see saabub -
vajutage 💚Ma soovin.
| Bränd | ROMET |
| Kategooria | Linnajalgrattad |
| Toote tüüp | Jalgrattad |
| Komplektis | Jalgratas |
| Garantii | 24 |
| Mmaksimaalne kasv | 185 |
| Kaubamärk | Romet |
| Värv | Sinine |
| Minimaalne pikkus | 178 |
| Kollektsioon | Pop Art Classic |
| Raami suurus | 20" |
| Kaal | 16.5 |
| Jalgratas on mõeldud | Naistele |
| Korviga | + |
| Tootmisaasta | 2022 |
| Raami materjal | Alumiinium |
| Esipiduri tüüp | V-tüüpi, mehaanilised |
| Tagumise piduri tüüp | Sisemised |
| Jalgratta tüüp | Linna- |
| Kokkupandav | - |
| Raami mudel | Aluminium 6061 |
| Velje materjal | Alumiinium |
| Velje tüüp | 28", Alloy, Double Wall |
| Rehvid | 28 x 1.75 (47-622) |
| Rattarummid | Shimano Dynamo DH-3N31 / Shimano Nexus 3-speed |
| Kahvli tüüp | Mitteamortiseeriv |
| Kahvli mudel | Steel |
| Tagumine amortisaator | - |
| Piduri mudel | V-brake Promax TX-117 |
| Käikude arv | 3 |
| Käigu vahetuse kangid | Shimano Nexus 3-speed |
| Tagumine käiguvaheti | Shimano Nexus 3-speed |
| Roolisammas | Steel |
| Rool | Steel |
| Sadula alus | Steel 27,2 mm / 300 mm |
| Sadul | Romet City |
| Kokkupaneku % | 95 |
| Esiratta suurus | 28 |
| Tagumise/-te ratta/rataste suurus | 28 |
| Vaata lisaks | |

















