LG 86QNED85T3C
LG 86QNED85T3C
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2025-11-11 19:19
! Teata veast| Bränd | LG |
| Kategooria | Telerid |
| Kuva tüüp | UHD/QNED/QLED |
| Ekraani eraldusvõime tüüp | 4K QNED |
| Ekraani eraldusvõime | 4K (3840 x 2160) |
| Bluetooth-liides | + |
| WiFi Direct liides | - |
| NFC | - |
| USB 2.0 liideste arv | 2 |
| DLNA | - |
| HDMI-pistikupesade arv | 4 |
| 3,5 mm kõrvaklappide pesa | - |
| Garantii | 24 |
| Kaubamärk | LG |
| Sügavus | 3.09 |
| Pinge | 240 |
| Heli võimsus | 20 |
| Värv | Must |
| Kaal ilma aluseta | 50 |
| Ekraani kuju | Lame |
| Ekraani sagedus | 120 |
| 3D funktsioon | - |
| VESA standard | 600 x 400 |
| Taustvalgus | - |
| WiFi-liides | + |
| Mudel | 86QNED85T3C |
| Laius | 192.8 |
| Kaal | 52 |
| Päritoluriik | Poola |
| Elektritarbimine ooteseisundis | 0.5 |
| Energiaklasside astmestik | A - G |
| TV diagonaal | >86" |
| Energiatõhususe klass | D |
| Kõrgus | 110.8 |
| Ekraani diagonaal | 86 |
| Installitud operatsioonisüsteem | webOS |
| Sügavus alusega | 37 |
| Kõrgus alusega | 119.5 |
| Digitaalse tuuneri tüüp | DVB-C |
| Ethernet LAN (RJ-45) pistikupesa | + |
| WiDi-liides | - |
| "Smart TV" | + |
| Tootmisaasta | 2024 |
| Protsessori mudel | α8 AI Processor 4K |
| Vaata lisaks | |


























