LG 75UR80006LJ
LG 75UR80006LJ
Televiisor LG 75UR80006LJ, 75 ", 4K Ultra HDHind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 1289 € |
|
1229.00 €*
|
Poodi 1a.ee |
Televiisor LG 75UR80006LJ, 75 ", 4K Ultra HDHind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 1289 € |
|
1229.00 €*
|
Poodi k-rauta.ee |
LG Electronics 75UR80006LJ (189 cm (75 Zoll), schwarz, UltraHD/4K, HDR, HDMI, Tr.. |
|
1231.50 €
|
Poodi smartech.ee |
LG Electronics 75UR80006LJ (189 cm (75 Zoll), Black, UltraHD/4K, HDR, HDMI, Trip.. |
|
1262.60 €
|
Poodi enter24.eu |
* !!! Hind kehtib veebipoe lojaalsusprogrammi registreerunud liikmetele. Registreerimine on võimalik müüja veebipoes.
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-03-09 20:22
! Teata veast| Bränd | LG |
| Kategooria | Telerid |
| Kuva tüüp | Mini LED |
| Ekraani eraldusvõime tüüp | 4K Ultra HD |
| Ekraani eraldusvõime | 4K (3840 x 2160) |
| Bluetooth-liides | + |
| WiFi Direct liides | + |
| NFC | - |
| USB 2.0 liideste arv | 2 |
| HDMI-pistikupesade arv | 3 |
| HDMI-pistikupesa tüüp | HDMI 2.1 |
| Garantii | 24 |
| Garantii juriidilistele isikutele | 12 |
| Võimsus | 127 |
| Kaubamärk | LG |
| Sügavus | 5.9 |
| Pinge | 100 |
| Helisüsteem | Clear Voice Pro |
| Heli võimsus | 20 |
| Värv | Must |
| Kaal ilma aluseta | 31.4 |
| Ekraani kuju | Lame |
| Ekraani sagedus | 50 |
| 3D funktsioon | - |
| VESA standard | 400 x 400 |
| Taustvalgus | - |
| WiFi-liides | + |
| Mudel | 75UR80006LJ |
| Seeria | - |
| Laius | 167.8 |
| Kaal | 31.8 |
| Päritoluriik | - |
| Elektritarbimine ooteseisundis | 0.5 |
| Muud liidesed | WLAN |
| Energiatarve väljalülitatud olekus | 0.5 |
| Energiaklasside astmestik | A - G |
| TV diagonaal | 66-75" |
| Energiatõhususe klass | F |
| Kõrgus | 96.4 |
| Ekraani diagonaal | 75 |
| Installitud operatsioonisüsteem | webOS |
| Sügavus alusega | 36.4 |
| Kõrgus alusega | 102.7 |
| Digitaalse tuuneri tüüp | DVB-S2 |
| Ethernet LAN (RJ-45) pistikupesa | + |
| Optiline audioühenduspesa | + |
| "Smart TV" | + |
| Nutikas juhtpaneel | + |
| Tootmisaasta | 2023 |
| Protsessori mudel | α5 Gen6 4K AI |
| Vaata lisaks | |




























