LG 75UR76003LL
LG 75UR76003LL
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2025-07-10 15:09
! Teata veast| Bränd | LG |
| Kategooria | Telerid |
| Kuva tüüp | UHD/QNED/QLED |
| Ekraani eraldusvõime tüüp | 4K UHD |
| Ekraani eraldusvõime | 4K (3840 x 2160) |
| Bluetooth-liides | + |
| USB 2.0 liideste arv | 2 |
| HDMI-pistikupesade arv | 3 |
| 3,5 mm kõrvaklappide pesa | - |
| Garantii | 24 |
| Garantii juriidilistele isikutele | 12 |
| Võimsus | 127 |
| Kaubamärk | LG |
| Sügavus | 5.9 |
| Pinge | 100 |
| Helisüsteem | Stereo |
| Heli võimsus | 20 |
| Toote kaal koos pakendiga | 40700 |
| Värv | Must |
| Kaal ilma aluseta | 31.4 |
| Ekraani kuju | Lame |
| Ekraani sagedus | 60 |
| VESA standard | 400 x 400 |
| Taustvalgus | - |
| WiFi-liides | + |
| Mudel | 75UR76003LL |
| Laius | 167.8 |
| Kaal | 31.8 |
| Päritoluriik | Poola |
| Elektritarbimine ooteseisundis | 0.5 |
| Energiatarve, kWh/1000 h | 127 |
| Energiaklasside astmestik | A - G |
| Pakendi kõrgus | 0.2 |
| Pakendi laius | 1.115 |
| Pakendi pikkus | 1.82 |
| TV diagonaal | 66-75" |
| Energiatõhususe klass | F |
| Aastane energiatarve | 127 |
| Kõrgus | 96.4 |
| Ekraani diagonaal | 75 |
| Installitud operatsioonisüsteem | webOS |
| Sügavus alusega | 36.1 |
| Kõrgus alusega | 102.7 |
| Digitaalse tuuneri tüüp | DVB-T2 / T / C / S2 / S |
| S/PDIF-liides | + |
| Ethernet LAN (RJ-45) pistikupesa | + |
| Optiline audioühenduspesa | + |
| "Smart TV" | + |
| Nutikas juhtpaneel | - |
| Protsessori mudel | α5 AI 4K Gen6 |
| Vaata lisaks | |
























